Czat Genshin Impact przerwany przez HoYoverse

Genshin Impact to fantastyczna gra do grania ze znajomymi, z silnym systemem współpracy, w którym możesz wykonywać codzienne zadania, eksplorować otwarty świat i wspólnie mierzyć się z cotygodniowymi bossami. Gracze często używają funkcji czatu do komunikowania się między sobą, ale ostatnio społeczność zauważyła, że ​​HoYovers zasadniczo zepsuł funkcję czatu, wprowadzając nowe filtry obrażania, które mogą być nieco zbyt rygorystyczne.

Ścisły system filtrowania

W poście użytkownika Reddit u/HereForGames wskazano, że HoYoverse zaleca zaktualizowany system filtrów Genshin Impact, nazywając go „dramatycznie gorszym” i czyniąc każdą rozmowę „nieczytelną”. Jak zauważył ten użytkownik, gracze nie mogą już wpisywać pewnych kombinacji liter, co całkowicie psuje czat. Przykład podany przez użytkownika pokazuje, że jeśli chciałbyś powiedzieć „w zamku jest meluSine, przyjacielu”, przełożyłoby się to na „w **teau, ** przyjacielu jest **luSine. »

Nie ma dla mnie większego sensu to, że HoYoverse celowo cenzuruje kombinacje liter, takie jak „ja, ca i mi”, co prowadzi mnie do wniosku, że prawdopodobnie jest to bliższe błędu. Niemniej jednak nadal zabawne jest to, że gracze nie mogą wpisać słów istniejących w grze. Jeden z użytkowników pokazał, że słowa „nie można, imię i naród” zostały całkowicie ocenzurowane. Na szczęście wygląda na to, że nie jest to problem tylko w Ameryce Północnej, ponieważ nazwisko Neuvillette jest również cenzurowane w języku chińskim.

Sytuacja, która powinna zostać wkrótce rozwiązana

HoYoverse nie wydał jeszcze oświadczenia w sprawie problemów z czatem, ale obstawiam, że było to jakieś niezamierzone dziwactwo, które, miejmy nadzieję, wkrótce zostanie rozwiązane. Mimo że współpraca może być nieco trudna, w Genshin Impact wciąż jest mnóstwo do zrobienia, a nowa wersja zostanie wydana 8 listopada i wprowadza dwie nowe postacie: Charlotte i Furinę. Koniecznie rzuć okiem na najnowszą wersję i sprawdź resztę naszych artykułów Genshin Impact tutaj.

Źródło: www.bing.com