Breloki wizyjne Genshin Impact we wszystkich odmianach

Breloki Genshin Impact dostępne w przedsprzedaży w Fantasy Village

Jeśli jesteś fanem Genshin Impact, z radością dowiesz się, że trwa przedsprzedaż breloczków Vision, które wyglądają tak samo jak te w grze. Każdy z nich kosztuje 2090 JPY (13,90 USD) i zostanie wysłany w kwietniu 30. 2024.

Dodatkowo Fantasy Village oferuje wysyłkę międzynarodową, co oznacza, że ​​możesz je kupić bezpośrednio na stronie, nawet jeśli mieszkasz za granicą. Należy jednak pamiętać, że data premiery może ulec zmianie ze względu na import tych przedmiotów przez Fantasy Village.

Szeroki wybór dla fanów Genshin Impact

Nie jest to pierwszy raz, kiedy firma wypuszcza breloki do kluczy oparte na Visions od Genshin Impact, ale tym razem jest o wiele więcej możliwości wyboru. Będziesz mógł uzyskać Wizje Mondstadta, Liyue, Inazumy i Sumeru w siedmiu żywiołach.

Oprócz Wizji Twojej ulubionej postaci istnieją również kombinacje, które jeszcze nie istnieją w grze.Na przykład Dendro Vision możesz zdobyć z Mondstadt, pomimo braku kanonicznej postaci Dendro z Mondstadt (w chwili pisania tego tekstu Ten artykuł).

Oprócz breloczków Visions, Fantasy Village oferuje również akrylowe breloczki, pudełka i zabawki inspirowane Genshin Impact. Można także kupić klawiaturę mechaniczną z zestawem klawiszy Kokomi.

Inne przedmioty inspirowane Genshin Impact w Fantasy Village

Jeśli nie możesz jeszcze kupić breloczka Vision de Fontaine, wiedz, że Fantasy Village oferuje pluszowe zabawki i breloczki wyglądające jak Tłuczki.

Genshin Impact jest dostępne na PS4, PS5, PC z systemem Windows i urządzeniach mobilnych. Breloki Genshin Impact Visions od Fantasy Village będą dostępne od 30 kwietnia 2024 r.

Źródło: www.bing.com