Brelok Vision Genshin Impact: wszystkie warianty

Zamów już teraz w przedsprzedaży breloki Genshin Impact Visions

Trwa przedsprzedaż breloczków Vision przypominających te z Genshin Impact. Każdy brelok kosztuje 2090 JPY (13,90 USD) i zostanie wysłany 30 kwietnia 2024 r. Jako dodatkowy bonus, Fantasy Village oferuje wysyłkę międzynarodową, co oznacza, że ​​możesz kupić je bezpośrednio na stronie, nawet jeśli mieszkasz lokalnie. Ponieważ jednak Fantasy Village również importuje te przedmioty, istnieje możliwość zmiany daty premiery.

Większa różnorodność wizji niż kiedykolwiek wcześniej

Nie jest to pierwszy raz, kiedy firma wypuszcza breloki do kluczy oparte na wizjach Genshin Impact, ale tym razem jest ich znacznie więcej. Będziesz mógł uzyskać Wizje Mondstadta, Liyue, Inazumy i Sumeru w siedmiu żywiołach. Nie tylko możesz zdobyć Wizję swojej ulubionej postaci, ale są też kombinacje, które jeszcze nie istnieją w grze. Na przykład możesz zdobyć Wizję Dendro Mondstadt pomimo braku kanonicznej postaci Dendro Mondstadt (at chwili pisania tego artykułu).

Inne produkty Genshin Impact dostępne w Fantasy Village obejmują akrylowe breloki, pudełka i zabawki. Klawiaturę mechaniczną można także kupić z zestawem klawiszy Kokomi. Chociaż nie można jeszcze kupić breloczka Vision de Fontaine, Fantasy Village oferuje pluszaki i breloczki z motywem Blubbers. Genshin Impact jest dostępne na PS4, PS5, PC z systemem Windows i urządzeniach mobilnych.

Źródło: www.siliconera.com