Brelok Vision Genshin Impact: dostępne wszystkie modele

Zamów już teraz w przedsprzedaży breloki Genshin Impact Vision!

Fantasy Village oferuje w przedsprzedaży breloki do kluczy Genshin Impact Vision, inspirowane hitową grą. Każdy brelok kosztuje 2090 JPY (13,90 USD) i zostanie wysłany 30 kwietnia 2024 r. Ale to nie wszystko. Istnieje również możliwość dostawy międzynarodowej.

Wyjątkowa różnorodność wyborów

Fantasy Village oferuje wyjątkową różnorodność breloczków Vision opartych na grze Genshin Impact. Rzeczywiście, gracze będą mieli wybór pomiędzy Wizjami Mondstadta, Liyue, Inazumy i Sumeru, obejmującymi siedem elementów gry. Ta gama produktów oferuje możliwość posiadania Wizji ulubionej postaci, a nawet nowych kombinacji, których nigdy wcześniej nie widziano w grę.Na przykład możliwe jest zdobycie Wizji Dendro od Mondstadt, pomimo aktualnej nieobecności oficjalnej postaci Dendro w regionie.

Ponadto Fantasy Village oferuje również inne produkty Genshin Impact, takie jak akrylowe breloki, pudełka i zabawki. Dodatkowo istnieje nawet możliwość dokupienia klawiatury mechanicznej z kompletem klawiszy marki Kokomi. Chociaż breloczek Fontaine Vision nie jest jeszcze dostępny w sprzedaży, Fantasy Village oferuje również pluszowe zabawki i breloki do kluczy Blubberbeasts.

Wyjątkowa oferta dla fanów Genshin Impact

Miłośnicy Genshin Impact nie mogą przegapić tej okazji do posiadania wysokiej jakości produktów pochodnych. Gra jest dostępna na PS4, PS5, PC z systemem Windows i urządzenia mobilne, a breloki Fantasy Village Vision Genshin Impact Keychains będą dostępne w sprzedaży od 30 kwietnia 2024 r.

Źródło: www.bing.com