Brelok Genshin Impact: wszystkie warianty wizji

Breloki inspirowane Genshin Impact do zamówienia w przedsprzedaży w Fantasy Village

Fantasy Village oferuje w przedsprzedaży breloki inspirowane Visions od Genshin Impact. Ich premiera zaplanowana jest na 30 kwietnia 2024 r., a ich cena to 2090 JPY (13,90 USD) za sztukę. Na stronie można obecnie składać zamówienia w przedsprzedaży, z możliwością dostawy międzynarodowej. Sprawdź wszystkie szczegóły poniżej.

Dostępna szeroka gama wizji

Tym razem Fantasy Village oferuje znacznie bardziej zróżnicowany wybór wizji niż w przeszłości. Możesz wybierać spośród Wizjów Mondstadta, Liyue, Inazumy i Sumeru dla każdego z siedmiu żywiołów. Nie tylko będziesz mógł zdobyć Wizję swojej ulubionej postaci, ale istnieją także kombinacje, które jeszcze nie istnieją w grze.Na przykład możliwe jest uzyskanie Wizji Dendro Mondstadt pomimo braku postaci Kanoniczne dendro w Mondstadt (w momencie pisania).

Dostępne są inne produkty inspirowane Genshin Impact

Oprócz breloczków do kluczy Fantasy Village oferuje inne produkty inspirowane Genshin Impact, takie jak akrylowe breloczki, pudełka i zabawki. Istnieje również możliwość zakupu klawiatury mechanicznej z kompletem klawiszy marki Kokomi. Nawet jeśli breloki do kluczy Vision de Fontaine nie są jeszcze dostępne, u nas znajdziesz pluszowe zabawki i breloki z motywem Blubberbeasts.

Dostępność i wydanie Genshin Impact Visions

Genshin Impact jest dostępne na PS4, PS5, PC z systemem Windows i urządzeniach mobilnych. Breloczki Genshin Impact Vision firmy Fantasy Village będą dostępne w sprzedaży od 30 kwietnia 2024 r.

Źródło: www.bing.com