Billy Kid ujawnia datę zamknięcia wersji beta Zenless Zone Zero od dewelopera Genshin Impact

Wstęp

Rzuć okiem na pierwsze szczegóły nowej gry Zenless Zone Zero opracowanej przez HoYoverse, studio stojące za Genshin Impact i Honkai: Star Rail. Zaczynamy od przedstawienia Billy’ego, kluczowej postaci w grze.

Prezentacja Billy’ego

Postać Billy, znana również jako Billy Kid, to android bojowy należący do agencji kontraktacyjnej Gentle House, znanej również jako Cunning Hare.

Opisuje się go jako „atrakcyjnego cyborga o wyluzowanej, beztroskiej osobowości” i ma być zarówno fajny, jak i zabawny.

Walczy dwoma rewolwerami dużego kalibru, które nazywa „dziewczynami”, i jest w stanie podjąć każde wyzwanie, jeśli traktuje siebie poważnie, pomimo swojego zawodnego wyglądu.

Podwójne przesyłanie głosu

Głosu Billy’emu po japońsku podkłada Yu Hayashi, znany z ról w serialach Judgment i Octopath Traveler II, choć wersja angielska nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona.

W grze znajdą się wyzwania dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej, dając graczom wgląd w akcję dzięki zwiastunowi z głosem Hayashi-san.

Beta testy i zapowiedź gry

Oprócz zwiastuna przedstawiającego Billy’ego ogłoszono datę rozpoczęcia kolejnych zamkniętych testów beta o nazwie „Test wyrównujący”, które rozpoczną się 24 listopada o godzinie 11:00 UTC+8.

Jeśli nie znasz Zenless Zone Zero, jest to nadchodząca miejska gra akcji typu RPG, która będzie dostępna za darmo z nieuniknionymi mikrotransakcjami.

Aby dowiedzieć się jeszcze więcej na temat gry, możesz zapoznać się z wywiadem z producentem i obejrzeć kolejny zwiastun.

Źródło: www.bing.com