Billy Kid ujawnia datę zakończenia bety od deweloperów Genshin Impact

HoYoverse, twórca gier Genshin Impact i Honkai: Star Rail, zaczął niedawno przedstawiać obsadę swojej najnowszej gry, Zenless Zone Zero, zaczynając od Billy’ego.

Billy Kid, nowa postać do odkrycia

Jego pełne imię i nazwisko to Billy Kid (inspiracja jest dość oczywista) i jest androidem bojowym, choć woli, żeby nazywano go Inteligentną Jednostką Taktyczną.

Należy do agencji kontraktowej o nazwie Gentle House, znanej również jako Cunning Hare, i w zasadzie wygląda jak Vash the Stampede, gdyby miał części do mecha.

Głos i cechy Billy’ego

Głosu podkłada mu w języku japońskim Yu Hayashi (Issei Hoshino w serii Judgment, Ritsu w Octopath Traveler II i Enra w Final Fantasy Type-0), natomiast, o ile wiem, angielski aktor głosowy nie był oficjalnie ogłoszone, chociaż słyszymy to w pracy w zwiastunie.

Opisywano go jako „przystojnego cyborga o wyluzowanej, beztroskiej osobowości” i z pewnością zaprojektowano go tak, aby był zarówno fajny, jak i zabawny. Nazywa siebie jednym z Rycerzy Nocy i walczy dwoma wykonanymi na zamówienie rewolwerami dużego kalibru, które nazywa „dziewczynami”.

Mówi się, że gdy podejdzie na poważnie, jest w stanie podjąć się każdego wyzwania, mimo że może wydawać się zawodny.

Nowe informacje na temat Zenless Zone Zero

Oprócz zwiastuna przedstawiającego Billy’ego poznajemy także datę rozpoczęcia nadchodzących zamkniętych testów beta, oznaczonych kodem „Test wyrównujący”. Rozpocznie się 24 listopada o godzinie 11:00 UTC+8.

Jeśli nie znasz Zenless Zone Zero, jest to nadchodząca gra RPG akcji typu urban fantasy. Będzie to gra free-to-play z nieuniknionymi mikrotransakcjami.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat gry, możesz przeczytać nasz wywiad z producentem sprzed kilku miesięcy i obejrzeć kolejny zwiastun.

Źródło: www.bing.com