Billy Kid ujawnia datę zakończenia bety od dewelopera Genshin Impact

Poznaj pierwsze informacje na temat najnowszej gry HoYoverse: Zenless Zone Zero

Firma zajmująca się tworzeniem gier HoYoverse zaczęła ujawniać obsadę swojej najnowszej gry, Zenless Zone Zero. Pierwszą wprowadzoną postacią jest Billy, android bojowy będący częścią agencji „Gentle House AKA Cunning Hare”.

Jego pełne imię i nazwisko to Billy Kid i jest opisywany jako „inteligentny taktyczny android”. Wygląda jak Vash the Stampede, gdyby miał części do mecha.

Prezentacja Billy’ego i jego cech charakterystycznych

Głosu Billy’emu po japońsku podkłada Yu Hayashi, a angielski aktor głosowy nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony. Opisywany jest jako „atrakcyjny cyborg o wyluzowanej, beztroskiej osobowości”, zaprojektowany tak, aby był zarówno fajny, jak i zabawny.

Nazywa siebie jednym z „Rycerzy Gwiazdy” i walczy dwoma wykonanymi na zamówienie rewolwerami dużego kalibru, które nazywa „dziewczynami”. Pomimo swojego niewiarygodnego wyglądu, mówi się, że jest w stanie podjąć się każdego wyzwania, jeśli tylko się na to zdecyduje.

Kolejne kroki dla Zenless Zone Zero

Oprócz zwiastuna z udziałem Billy’ego ogłoszono datę rozpoczęcia kolejnych zamkniętych testów beta, zatytułowanych „Equalizing Test”. Rozpoczną się 24 listopada o godzinie 11:00 UTC+8.

Zenless Zone Zero to nadchodząca gra akcji typu urban fantasy. Gra będzie dostępna w trybie free-to-play z nieuniknionymi mikrotransakcjami.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat gry, możesz zapoznać się z naszym wywiadem z producentem sprzed kilku miesięcy i obejrzeć kolejny zwiastun.

Źródło: www.bing.com