Billy Kid i data zamkniętej wersji beta ujawnione przez dewelopera Genshin Impact

Objawienie Billy’ego, pierwszej postaci Zenless Zone Zero

Twórca gier Genshin Impact i Honkai: Star Rail przedstawił właśnie obsadę swojej nowej gry, Zenless Zone Zero. I to charakter Billy’ego napędza sprawę.

Nazywa się Billy Kid (inspiracja jest dość oczywista) i jest androidem bojowym, choć woli, żeby nazywano go Inteligentną Jednostką Taktyczną. Należy do agencji pracy o nazwie Gentle House, AKA Cunning Hare, i w zasadzie wygląda jak Vash the Stampede, gdyby miał części do mecha.

Głos Billy’ego i jego cechy

Głosu postaci Billy’ego po japońsku podkłada Yu Hayashi (Issei Hoshino w serii Judgment, Ritsu w Octopath Traveler II i Enra w Final Fantasy Type-0), natomiast, o ile wiem, angielski aktor głosowy nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony, chociaż widzimy go w akcji w zwiastunie. Opisywano go jako „przystojnego cyborga o wyluzowanej, beztroskiej osobowości” i z pewnością zaprojektowano go tak, aby był zarówno fajny, jak i zabawny.

Przedstawia się jako jeden z Rycerzy Światła i walczy dwoma rewolwerami dużego kalibru, które nazywa „dziewczynami”. Mówi się, że jeśli jest poważny, potrafi podjąć każde wyzwanie, mimo że sprawia wrażenie zawodnego.

Kolejne kroki dla Zenless Zone Zero

Oprócz zwiastuna przedstawiającego Billy’ego, znamy także datę rozpoczęcia nadchodzących zamkniętych testów beta, oznaczonych kodem „Test wyrównujący”. » Rozpoczną się 24 listopada o godzinie 11:00 UTC+8. Dla osób, które nie znają Zenless Zone Zero, jest to nadchodząca gra RPG akcji typu urban fantasy. Będzie za darmo z nieuniknionymi mikrotransakcjami.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat gry, możesz zapoznać się z naszym wywiadem z producentem sprzed kilku miesięcy i obejrzeć kolejny zwiastun.

Źródło: www.bing.com