Artykuł: Genshin Impact 5.0: ulepszenia wizualne kosztem wydajności na PS4

Aktualizacja Genshin Impact 5.0 ogłoszona przez HoYoVerse przyniesie lepszy wygląd na niektórych platformach, ale także doprowadzi do spadku wydajności wizualnej na konsolach takich jak PS4. Nie podał konkretnych przykładów ani szczegółów, ale wskazał, że będzie to dotyczyć wszystkich modeli PS4. HoYoVerse wyraźnie stwierdził, że po aktualizacji Genshin Impact będzie wyglądać inaczej na PS4 oraz niektórych urządzeniach z Androidem i iOS. Choć ogólne ulepszenia w wersji 5.0 dotkną wszystkie modele PS4, negatywne zmiany odczują jedynie użytkownicy urządzeń z Androidem i iOS z określonymi procesorami. Zatem będzie to miało wpływ na urządzenia z systemem iOS A12, takie jak niektóre modele iPada, iPada Air i iPada Mini, iPhone’a XR i iPhone’a XS. Jeśli ktoś posiada urządzenie z Androidem korzystające z Dimensity 1200 (8050), Kirin 9000SL, Samsung Exynos 1080 lub Snapdragon 865, gra nie będzie wyglądać tak samo.

Zmiany wizualne, których można się spodziewać

W ogłoszeniu wymieniono także konkretne przykłady tego, czego można się spodziewać pod względem różnic wizualnych. Oto co powiedział HoYoVerse: Podczas grania na wyżej wymienionych urządzeniach zmniejszy się rozdzielczość niektórych szczegółów obrazu i mniejszych obiektów, zmniejszy się zakres efektów specjalnych itp. Genshin Impact jest dostępne na PS4, PS5, PC i urządzeniach mobilnych. Nie ogłoszono jeszcze daty wydania aktualizacji Genshin Impact 5.0. Aktualizacja 4.6 pojawiła się 24 kwietnia 2024 r., a HoYoVerse zaczął już drażnić postacie 4.7, takie jak Sigewinne the Melusine.

Siliconerę wspierają nasi odbiorcy. Dokonując zakupów za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską. Ucz się więcej

Źródło: www.bing.com