Arlecchino, nowa postać w Genshin Impact: czy jest tego warta?

Arlecchino, jeden z Fatui Harbingers, w końcu pojawił się jako grywalna postać w Genshin Impact, zajmując czwarte miejsce wśród 11 członków drużyny. Ten ranking mówi wiele o jego mocy. Wielu graczy początkowo myślało, że Walet będzie potężniejszym Hu Tao ze względu na sposób, w jaki działa dla niej mechanika punktów wytrzymałości. Biorąc pod uwagę, że jest to styl gry, którego wielu graczy Genshin Impact nie zna, czy ma sens ciągnięcie za Arlecchino? Czy jako wybrana DPS poprowadzi Twój zespół na nowe wyżyny? A może pozostanie na ławce rezerwowych, jak wielu innych przed nią?

Arlecchino, dobry czy zły wybór dla Twojego zespołu w Genshin Impact?

Krótko mówiąc, warto strzelać do Arlecchino! Byłem zaskoczony, gdy udało mi się to dzięki szczęściu, wygrywając 50/50. Nie miałem pojęcia, jakich materiałów potrzebowała ani dodatkowych Primogemów, aby zdobyć broń. Jednak byłem w stanie zobaczyć szkody, jakie wyrządziła bez żadnej z jej Konstelacji ani fantazyjnej włóczni. Po prostu wyposażyłem ją w Biały Frędzel, choć wiem, że nie jest to dla niej najlepsza włócznia. Chociaż Pozora Karmazynowego Księżyca jest jej charakterystyczną bronią, w porównaniu z Białym Kutasem R5, różnica wynosiła około 30%. W niektórych kompilacjach Karmazynowy Księżyc osiąga około 130 tys.; Biały Tassel osiąga około 120 tys. Jeśli więc nie masz Primogemów lub możliwości zaciągnięcia drugiej pożyczki, jeśli nie masz 5-gwiazdkowej broni, White Tassel jest świetną opcją.

Pomimo mojego prawdopodobnie sentymentu do „Ojca”, mogę powiedzieć, że rozgrywka w niego była dla mnie nieco skomplikowana ze względu na więź życia. Oczywiście ta umiejętność czyni go wyjątkowym. Osobiście jestem przyzwyczajony do polegania na moich uzdrowicielach, ale oni nie mogą uleczyć mojego Zwiastuna. Jeśli więc, podobnie jak ja, często korzystasz z uzdrowicieli i obrońców, krzywa uczenia się jest dłuższa. Po opanowaniu tej umiejętności żaden wróg nie może konkurować z Arlecchino, ponieważ jedną z jej zalet jest to, że nie traci swoich wzmocnień, gdy opuszcza pole bitwy. Możesz kontynuować jej kombinacje, gdy wróci na pole, tak jakby nigdy go nie opuściła. W przeciwieństwie do niektórych postaci, które po wymianie anulują swój szczyt, nie musisz ponownie rozpoczynać ich rotacji. Pamiętaj tylko, że jeśli jesteś w C0, jest bardziej prawdopodobne, że jego ataki zostaną przerwane.

Dodatkowo, dla bardziej żądnych przygód graczy, Walet świetnie nadaje się do eksploracji, ponieważ może lewitować, gdy aktywny jest jej napar. Jego ruch nie jest zależny od wytrzymałości ani dodatkowego paska jak Wędrowiec. Arlecchino ma wiele niespodzianek w swoim arsenale i naprawdę miło jest mieć ją w zespole Genshin Impact, więc ciągnięcie jej to dobry pomysł. Jeśli masz wystarczającą liczbę Primogemów, skorzystaj z okazji lub zawsze możesz spróbować zarobić na swojej duszy, aby zdobyć więcej tej cennej waluty. To mogłoby zadziałać, prawda?

Źródło: thenerdstash.com