Arlecchino czy Lyney: Kogo wybrać w Genshin Impact?

Aktualizacja Genshin Impact 4.6 zawiera banery „The Ashen Shadow of Home” firmy Arlecchino i „Zew światłocienia” firmy Lyny. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci dokonać właściwego wyboru, jaką postać wybrać. Jeśli chodzi o kolekcjonowanie postaci w Genshin, wybór zawsze jest trudny, ponieważ wszystkie postacie są cenne na swój sposób. Jednak niektórzy wyróżniają się i wnoszą więcej niż inni. Zanim zrealizujesz swoje życzenia, oto wszystko, co musisz wiedzieć, aby zdecydować, czy powinieneś kupić Arlecchino czy Lyney.

Arlecchino w Genshin Impact

Arlecchino to czwarty Fatui Harbinger, który zadebiutował w pierwszej fazie Genshin w wersji 4.6. Jest hipernośnym Pyro, który dzierży włócznię i ma unikalny styl gry dzięki mechanice Lifelink. Oszustwo z pewnością zasługuje na swoją reputację jednego z najsilniejszych Zwiastunów, ponieważ doskonale radzi sobie z zadawaniem dużych obrażeń, zarówno pojedynczemu celowi, jak i obszarowi. Jeśli szukasz potężnego Pyro DPS z szybką rozgrywką, zdecydowanie warto ją zdobyć.

Arlecchino plusy i minusy

Plusy: Jest jedną z najsilniejszych postaci DPS w grze, ponieważ jej obrażenia są skupione do przodu. Ze względu na mechanikę Lifelink, ona również leczy się swoim Wybuchem Żywiołów na koniec rotacji, więc nie potrzebuje uzdrowiciela. Doskonale radzi sobie z pojedynczym celem i obszarem, a w zestawie posiada infuzję Pyro. Jedną z jego najlepszych kombinacji artefaktów jest Koniec Gladiatora (cztery części), który jest łatwy do zdobycia. Gra jest bardzo przyjemna i ma dość proste rotacje. Jest bardzo łatwy w budowie.

Wady: Jego wybór broni jest bardzo restrykcyjny, ponieważ jego najlepsze opcje to wszystkie bronie ograniczone do pięciu gwiazdek. Ma tylko jedno źródło obrażeń i niewiele opcji drużynowych. Jest bardzo wrażliwa, dlatego woli mieć w swojej drużynie obrońcę.

Lyny w Genshin Impact

Znajdź wprowadzenie!

Lyny plusy i minusy

Plusy: Jest bardzo potężny w walce z pojedynczym celem i pokonywaniu bossów. Bardzo prosty i łatwy w budowie, ponieważ wykorzystuje jedną z najlepszych kombinacji artefaktów w grze, Marechaussee Hunter (cztery elementy). Jego najlepszy zespół wykorzystuje jedne z najsilniejszych postaci w grze, takie jak Xiangling i Bennet. Ma wiele opcji darmowej broni. Niski koszt energii elementarnej.

Wady: Aby zmaksymalizować jego pełny potencjał, jest on ograniczony do drużyny Mono Pyro. Nudna rozgrywka i słabe obrażenia obszarowe. Długi czas odnowienia umiejętności elementarnych. Bardzo bezbronny i potrzebuje opiekuna. Trudno jest nim grać, ponieważ jego głównym źródłem obrażeń jest celowanie za pomocą naładowanych ataków. Znacznie przewyższa inne postacie DPS.

Czy powinniśmy dostać Arlecchino lub Lyney w Genshin? Obydwoje są pięciogwiazdkowymi postaciami z limitowanej edycji, Pyro DPS i członkami Fatui, ale tylko jeden jest Zwiastunem. Odpowiedź jest jasna. Jeśli nie masz wystarczająco dużo życzeń, aby zdobyć oba, zdecydowanie powinieneś strzelić do Arlecchino. Deception ma potencjał, aby stać się jedną z najsilniejszych postaci, jakie kiedykolwiek wydano, a ona po prostu przewyższa Lyney w niemal każdej kategorii, w której rywalizują. Chociaż Lyney nie jest wcale złą postacią do zebrania w Genshin, jest po prostu całkiem przeciętny jak na kogoś, kto ma być pięciogwiazdkową jednostką premium.

Źródło: www.bing.com