Arlecchino czy Lyney: Kogo wybrać w Genshin Impact 4.6?

Genshin Impact 4.6 powitał pierwszą fazę aktualizacji banerami Arlecchino i Lyney. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci dokonać właściwego wyboru postaci. Jeśli chodzi o kolekcjonowanie postaci w Genshin, wybór jest zawsze trudny, ponieważ wszystkie postacie mają swoją wartość. Jednak niektórzy wyróżniają się i wnoszą więcej niż inni. Zanim zrealizujesz swoje życzenia, oto wszystko, co musisz wiedzieć o tym, czy powinieneś kupić Arlecchino czy Lyney.

Arlecchino w Genshin Impact

Arlecchino to czwarty Harbinger Fatui, który zadebiutował w pierwszej fazie Genshin w wersji 4.6. Jest Hyper Carry Pyro, która dzierży włócznię i ma unikalny styl gry dzięki mechanice Lifelink. Złoczyńca zasługuje na swoją reputację jednego z najpotężniejszych Zwiastunów, ponieważ specjalizuje się w zadawaniu ogromnych obrażeń zarówno w sytuacjach pojedynczego celu, jak i obszarowych. Jeśli szukasz potężnego Pyro DPS z szybką rozgrywką, zdecydowanie warto ją zdobyć.

Plusy: Jest jedną z najpotężniejszych postaci DPS w grze, ponieważ jej obrażenia są na granicy. Dzięki mechanice Lifelink leczy się również swoim Wybuchem Żywiołów na koniec rotacji, więc nie potrzebuje uzdrowiciela. Doskonała w pojedynczym celowaniu i obszarowym, a w swoim zestawie ma wbudowaną infuzję Pyro. Jednym z jego najlepszych zestawów artefaktów jest Finał Gladiatora (cztery elementy), który można łatwo zdobyć. Daje dużo frajdy z gry i ma kilka całkiem prostych obrotów. Jest bardzo łatwy w budowie.

Wady: Jego wybór broni jest bardzo restrykcyjny, ponieważ jego najlepsze opcje to ograniczona broń pięciogwiazdkowa. Ma tylko jedno źródło obrażeń i niewiele opcji drużynowych. Jest bardzo gąbczasta, dlatego woli w swojej drużynie obrońcę.

Lyny w Genshin Impact

Lyney oprócz magii opiekuje się także swoim rodzeństwem i uwielbia koty. Najpopularniejszy mag Teyvata wreszcie powrócił w pierwszej fazie Genshin w wersji 4.6 ze swoim pierwszym sztandarem przypomnienia. Chociaż Lyney nie jest jeszcze Zwiastunem, nadal jest potężnym członkiem Fatui i przyzwoitą postacią, którą warto zdobyć, jeśli masz wystarczającą liczbę Primogemów. Jest użytkownikiem łuku specjalizującym się w walce na dystans w drużynie Mono Pyro. Dzięki swoim potężnym, naładowanym atakom jest bardzo silny w pokonywaniu bossów i większych przeciwników.

Plusy: Jest bardzo silny w walce na jeden cel i pokonywaniu bossów. Bardzo prosty i łatwy w budowie, ponieważ wykorzystuje jeden z najlepszych zestawów artefaktów w grze, Marechaussee Hunter (cztery elementy). Jego najlepszy zespół wykorzystuje jedne z najsilniejszych postaci w grze, takie jak Xiangling i Bennet. Ma wiele opcji darmowej broni. Ma niski koszt Sfery Żywiołów.

Wady: Aby zmaksymalizować jego pełny potencjał, jest on ograniczony tylko do pojedynczego zespołu Pyro. Nudna rozgrywka i rozczarowujące obrażenia obszarowe. Długi czas odnowienia umiejętności żywiołu. Bardzo mięciutki i potrzebuje ochraniacza. Trudno jest nim grać, ponieważ jego głównym źródłem obrażeń jest celowanie za pomocą naładowanych ataków. Znacznie przewyższa inne postacie DPS.

Podsumowując, Arlecchino okazuje się preferowanym wyborem między nią a Lyney. Dzięki potężnym zdolnościom DPS i różnorodności atutów przewyższa Lyney w większości kategorii porównawczych. Chociaż Lyney nie jest złą postacią do zdobycia w Genshin, nadal jest dość przeciętny jak na postać, która ma być pięciogwiazdkową jednostką premium.

Źródło: www.bing.com