Arlecchino czy Lyney: Co wybrać w Genshin Impact?

Dowiedz się, kogo wybrać pomiędzy Arlecchino i Lyney w Genshin Impact w wersji 4.6.

Arlecchino: Hyper Carry Pyro w drzewcy

Arlecchino, czwarty Harbinger Fatui, jest potężną postacią pod względem obrażeń Pyro. Dzięki szybkiej rozgrywce i mechanice „Więzy Życia” wyróżnia się zarówno zadawaniem obrażeń pojedynczym celom, jak i obszarowym. Arlecchino to solidna opcja, jeśli szukasz potężnego i zabawnego Pyro DPS.

Plusy i minusy Arlecchino

Zalety Arlecchino są liczne: ogromne obrażenia od przodu, automatyczne leczenie dzięki Wybuchowi Żywiołów, doskonała w walce z pojedynczym celem i obszarowym, Pyro zintegrowany z jego zestawem, dostępne zestawy artefaktów, przyjemna rozgrywka i proste rotacje, łatwe w budowie. Wymaga jednak specjalnej pięciogwiazdkowej broni, ma jedno źródło obrażeń i jest delikatny.

Lyney: łucznik specjalizujący się w walce dystansowej

Lyney, popularny mag z Teyvat, powraca w pierwszej fazie wersji 4.6. Chociaż Lyney nie jest jeszcze Zwiastunem, jest potężnym członkiem Fatui, specjalizującym się w walce drużynowej Pyro na daleki dystans. Jego naładowane ataki są groźne przeciwko bossom i dużym wrogom.

Plusy i minusy Lyney

Lyney wyróżnia się w walce na jeden cel i jest skuteczny przeciwko bossom. Jego konfiguracja jest prosta dzięki artefaktowi Marechaussee Hunter, jego koledzy z drużyny, Xiangling i Bennet, należą do najsilniejszych w grze, a on ma mnóstwo darmowej broni. Z drugiej strony jest ograniczony do drużyny Pyro, nie ma wpływu na AoE, ma długi czas odnowienia umiejętności, jest delikatny i wymaga obrońcy.

Arlecchino czy Lyney: który wybrać w Genshin?

Jeśli musiałeś wybierać pomiędzy Arlecchino i Lyney, wybierz Arlecchino. Jako Harbinger Pyro DPS znacznie przewyższa Lyney pod wieloma względami. Chociaż Lyney jest dobrą postacią do zdobycia, Arlecchino wyróżnia się jako lepsza opcja.

https://www.youtube.com/watch?v=VIDEO_ID

Źródło: www.bing.com