Aktualizacja programu uruchamiającego Genshin Impact PC 17 czerwca: Wszystko, co musisz wiedzieć

Wiadomości o grach wideo: Genshin Impact aktualizuje swój program uruchamiający na PC do HoYoPlay

Aktualizacja Genshin Impact

17 czerwca firma HoYoverse ogłosiła, że ​​program uruchamiający Genshin Impact na PC zostanie zaktualizowany do wersji HoYoPlay. Platforma ta umożliwi graczom PC dostęp do wszystkich tytułów HoYoverse w jednym miejscu. Tym samym konserwacja wyrzutni Genshin Impact na PC zakończy się 17 czerwca o godzinie 11:00 (UTC+8). Po aktualizacji gracze zobaczą na pulpicie nową ikonę HoYoPlay. Dostępna jest pełna sekcja pytań i odpowiedzi, zawierająca dodatkowe informacje dla graczy, którzy nie zainstalowali jeszcze programu uruchamiającego HoYoPlay.

Co nowego w wersji 4.7

Genshin Impact w wersji 4.7 ukaże się 5 czerwca i będzie kontynuacją głównego wątku fabularnego. Nowe sekrety Khaenri’ah zostały ujawnione, gdy Podróżnik i Dainsleif spotykają się po raz kolejny. Ta aktualizacja zawiera także zadania fabularne dla Clorinde i Sigewinne, dwóch nowych grywalnych postaci dodanych wraz z aktualizacją. Wprowadzono trzy nowe grywalne postacie: Clorinde dzierżącą pięciogwiazdkowy elektryczny miecz, Sigewinne dzierżący pięciogwiazdkowy łuk wodny i Sethos dzierżący czterogwiazdkowy łuk elektryczny. W wersji 4.7 pozdrowienia Clorinde i Sethos są dostępne w pierwszej połowie wraz z ponownym wydaniem Alhaitham. W drugiej połowie wystąpi Sigewinne wraz z ponownym wydaniem Furiny.

Nowa strefa wyzwań: Teatr Imaginarium

Od 1 lipca Genshin Impact wreszcie otrzyma nową strefę wyzwań o nazwie „Imaginarium Theatre”. Znajdujący się w ukrytej komnacie Biblioteki Mondstadt teatr Imaginarium oferuje wyzwania bojowe o różnych poziomach trudności, wymagające od postaci wzięcia udziału w wyznaczonych przedmiotach. Liczba walk, które gracze mogą stoczyć w nowej strefie, jest ograniczona. Podczas gry gracze otrzymają różnorodne wzmocnienia i osłabienia.

Dostępność i platformy

Wreszcie, Genshin Impact jest teraz dostępny na Androida, iOS, PlayStation 4, PlayStation 5 i PC za pośrednictwem systemu Windows i Epic Games Store. Wersja na Nintendo Switch jest w fazie rozwoju, ale data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

Źródło: finalweapon.net