Aktualizacja postaci Genshin Impact

Społeczność Genshin Impact sugeruje kilka rozwiązań, dzięki którym Aloy, postać będąca crossoverem, będzie bardziej istotna w grze. Rzeczywiście, Aloy jest rzadko wykorzystywana w grze, ponieważ nie ma aktualizacji Konstelacji, w przeciwieństwie do innych postaci. To stawia ją w niekorzystnej sytuacji w porównaniu do innych podczas bitew. Jej słabość w zakresie ulepszeń Konstelacji i pełzania mocy czyni ją nieskuteczną postacią w trudnych obszarach gry, takich jak Spiral Abyss.

Aloy, rzadko używana postać

Aloy, wprowadzona jako grywalna postać podczas aktualizacji Genshin Impact 2.1 i 2.2, jest pierwszą i jedyną jak dotąd współpracą typu crossover w grze. Jednak mimo to Aloy jest raczej rzadko wykorzystywana w grze, bo w grze jest obecna od ponad dwóch lat bez żadnej aktualizacji Constellation. Nie jest ona również zintegrowana z wydarzeniami ani fabułą gry.Te luki oznaczają, że nie ma powodu, aby grać jako Aloy lub podnosić jej poziom.

Znaczenie konstelacji

Aktualizacje konstelacji w Genshin Impact oferują znaczące ulepszenia grywalnych postaci. Mogą ulepszyć swoje umiejętności żywiołów i zdolności specjalne, a nawet dodać nowe funkcje do swojego arsenału. Fakt, że Aloy nie posiada ulepszeń Konstelacji, stawia ją w bardzo niekorzystnej sytuacji w porównaniu z innymi postaciami Cryo lub łucznikami, którzy są znacznie skuteczniejsi w walce.

Dodatkowo fakt, że Aloy jest jedyną postacią typu crossover bez aktualizacji Konstelacji, sprawia, że ​​staje się ona przestarzała w miarę postępów graczy w grze, przez co staje się odpowiedzialna za trudną zawartość, taką jak Spiral Abyss.

Pomysły na zwiększenie przydatności Aloy

Społeczność ma kilka pomysłów na to, jak gracze mogą uzyskać aktualizacje Constellation dla Aloy. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań byłoby włączenie jej do najważniejszego wydarzenia w grze.Obecnie Aloy nie jest zaangażowana w historię ani wydarzenia Genshin Impact. Wprowadzenie metody uzyskiwania ulepszeń Konstelacji dla Aloy sprawi, że postać będzie bardziej odpowiednia i stanie się kanoniczna w historii gry.

Dodatkowo Aloy jest jedną z postaci, która nie miała jeszcze wydarzenia Hangouta. Chociaż nie rozwiąże to problemu jego pełzania mocy, może zwiększyć widoczność tej słabo wykorzystywanej postaci.

Dlatego przed wprowadzeniem nowych postaci będących crossoverami ważne byłoby, aby Aloy zaktualizowała Constellation, aby była istotna w grze.

Genshin Impact jest dostępne na PC, PS4, PS5 i urządzeniach mobilnych. Wersja na Switcha jest w fazie rozwoju.

Źródło: www.bing.com