Aktualizacja Genshin Impact 4.3: informacje, postacie i nie tylko

Wszystko, co musisz wiedzieć o Genshin Impact w wersji 4.3

Jeśli jesteś zagorzałym graczem Genshin Impact, z przyjemnością dowiesz się, że aktualizacja gry do wersji 4.3 ma zostać wydana w przyszłym miesiącu. Choć do jej premiery pozostało jeszcze trochę czasu, już krążą informacje na temat tej długo wyczekiwanej aktualizacji. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o wersji 4.3.

Szczegóły wersji 4.3 Genshin Impact

Obecnie nie ma oficjalnej daty premiery Genshin Impact w wersji 4.3. Oczekuje się jednak, że aktualizacja będzie dostępna około połowy grudnia. Informacje o postaciach i dodatki zawarte w tej aktualizacji już zachwycą niecierpliwych fanów.

Postacie z wersji 4.3 Genshin Impact

Hoyoverse oficjalnie ogłosiło dwie postacie, które będą dostępne w wersji 4.3 Genshin Impact. Są to Navia, 5-gwiazdkowa postać Geo i Chevreuse, 4-gwiazdkowa postać Pyro. Oprócz tych nowych postaci krążą pogłoski o powracających postaciach: Arataki Itto, Raiden Shogun i Albedo.

Zestawy artefaktów Genshin Impact w wersji 4.3

Przecieki ujawniły, że w wersji 4.3 Genshin Impact pojawi się zupełnie nowy zestaw artefaktów. Chociaż nazwy tych zestawów artefaktów nie są jeszcze znane, dostępne są informacje na temat ich efektów. Na przykład zestaw Kryształowego Ataku zamieni nadmierne leczenie na wzmocnienia.

Należy pamiętać, że wycieki te mogą ulec zmianie i należy zachować ostrożność. Informacje te mogą jednak stanowić ekscytujący podgląd tego, czego można się spodziewać w aktualizacji Genshin Impact 4.3.

To wszystko, co wiemy na razie o aktualizacji 4.3. Jeśli ten artykuł Cię zainteresował, nie wahaj się sprawdzić innych przewodników po Dexerto, aby być na bieżąco z Genshin Impact!

Źródło: www.dexerto.com