„Aktualizacja Genshin Impact 4.1: data i główne funkcje”

Genshin Impact 4.1: Odkryj najnowsze wiadomości i przygotuj się na kolejną aktualizację!

Nowe banery 4.1

Podczas gdy gracze Genshin Impact są obecnie zanurzeni w aktualizacji 4.0, niedawna transmisja na żywo w wersji 4.1 ujawniła kilka ekscytujących szczegółów na temat nadchodzącej zawartości. Główną nowością w tej aktualizacji 4.1 jest wprowadzenie banerów Neuvillette i Wriothesley.

Banery Genshin Impact 4.1 będą przedstawiać pięciogwiazdkowe postacie Neuvillette i Wriothesley. Neuvillette, postać Hydro, słynie z potężnych ataków obszarowych przeciwko przeciwnikom, podczas gdy Wriothesley używa pięści nasyconych Cryo do szybkich ataków.

W pierwszej fazie aktualizacji 4.1 zostanie wydany Neuvillette, któremu będzie towarzyszył powrót Hu Tao. Następnie w fazie 2 pojawi się Wriothesley wraz z powracającym Venti. HoYoverse nie ujawniło jeszcze 4-gwiazdkowych postaci, które do nich dołączą, ale szybko zaktualizujemy ten artykuł, gdy tylko będzie dostępnych więcej informacji.

Często Zadawane Pytania

Pytanie 1. Kiedy zostanie uruchomiona aktualizacja Genshin Impact 4.1?

R1. Aktualizacja Genshin Impact 4.1 zostanie udostępniona 27 września 2023 r.

Pytanie 2. Kiedy odbyła się transmisja na żywo Genshin Impact w wersji 4.1?

R2. Oficjalna transmisja na żywo Genshin Impact w wersji 4.1 odbyła się 15 września.

Zastrzeżenie: Ta treść została napisana przez stronę trzecią. Poglądy wyrażone w niniejszym dokumencie są poglądami odpowiednich autorów/podmiotów i nie reprezentują poglądów gazety Economic Times (ET). ET nie gwarantuje, nie popiera ani nie poleca żadnej z jej treści i nie jest w żaden sposób za nią odpowiedzialny. Prosimy o podjęcie wszelkich niezbędnych kroków, aby wszystkie podane informacje i treści były prawidłowe, aktualne i zweryfikowane. ET niniejszym oświadcza, że ​​jest zwolniony z wszelkiej odpowiedzialności, wyraźnej lub dorozumianej, dotyczącej raportu i całej jego zawartości.

Źródło: www.bing.com