Aktor JoJo wprowadza nawiązanie do Joestara w Genshin Impact.

Genshin Impact, jedna z najpopularniejszych gier wideo na świecie, zatrudniła znanych aktorów, aby ożywili jej postacie. W japońskiej wersji gry znajdziemy aktorów, którzy użyczyli swoich głosów w seriach anime, takich jak Sword Art Online, Demon Slayer, Attack on Titan, Hunter x Hunter i wielu innych. Daisuke Ono, znany z roli Jotaro Kujo w JoJo’s Bizarre Adventure, włączył do gry jeden ze swoich najbardziej kultowych wersów w hołdzie dla serii.

Ukłon w stronę Bizarre Adventure JoJo w Genshin Impact

W nowym filmie nakręconym w Genshin Impact postać grana przez Daisuke Ono wykonuje „Ora Ora”, typową linię Jotaro Kujo. Zwykle Kujo rzuca wiele „Oras”, zadając ciosy swoim Standem, Star Platinum, który może zarówno zadawać potężne ciosy, jak i zatrzymywać czas. Chociaż nie spodziewamy się skrzyżowania Genshina i Joestars w najbliższej przyszłości, wydarzyły się już dziwniejsze rzeczy.

JoJo’s Bizarre Adventure nie jest pierwszą grą wideo tej firmy, a najnowszą jest remaster bijatyki JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle. W 2019 roku japońscy gracze mogli także cieszyć się wyjątkową grą Battle Royale zatytułowaną JoJo’s Bizarre Adventure: Last Survivor, która niestety nie jest jeszcze dostępna w Ameryce Północnej. W Last Survivor gracze wybierają swojego ulubionego użytkownika Standu i walczą z innymi graczami, aby zostać ostatnim ocalałym, podobnie jak w Fortnite i PUBG.

Co sądzisz o tym jajku wielkanocnym Joestara? Daj nam znać w komentarzach lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio @EVComedy, aby porozmawiać o wszystkich rzeczach związanych z komiksami, anime i Bizarre Adventure JoJo.

Źródło: www.bing.com