Aktor głosowy JoJo’s Bizarre Adventure zawiera nawiązanie do Joestara w Genshin Impact

Genshin Impact, jedna z najpopularniejszych gier wideo na świecie, wykorzystała świetnych aktorów głosowych, aby ożywić swoje postacie. Do japońskiego dubbingu gry wybrano aktorów, którzy pojawili się w seriach anime, takich jak Sword Art Online, Demon Slayer, Attack on Titan, Hunter x Hunter i wielu innych. A teraz jeden z tych aktorów włączył do gry jeden ze swoich najsłynniejszych wersów, jako ukłon w stronę Bizarre Adventure JoJo.

Nawiązanie do Dziwnej Przygody JoJo

Daisuke Ono, najbardziej znany z roli Jotaro Kujo, Joestara, który dowodził szarżą w Stardust Crusaders, a także miał role w filmach Diamond Is Unbreakable, Golden Wind i Stone Ocean, zwrócił na siebie uwagę swoją rolą Joestara. Ono pojawił się także w innych anime, takich jak Black Clover, Rurouni Kenshin, Prince of Tennis, Pokemon, Tokyo Revengers i wielu innych. W Genshin Impact użycza swojego głosu Wriothesleyowi, jednej z wielu postaci, które fani mogą spróbować dodać do swojej kolekcji w grze RPG „gacha”. Jak na ironię, Genshin Impact ogłosiło, że trwają prace nad adaptacją anime, co oznacza, że ​​Daisuke Ono może również odegrać rolę w nadchodzącym serialu telewizyjnym.

W nowym filmie nakręconym przez Genshin Impact postać grana przez Daisuke Ono wykonuje tradycyjne „Ora Ora”, kultową frazę Jotaro Kujo. Zazwyczaj Kujo uwalnia kilka „Or” podczas zadawania ciosów za pomocą swojego stojaka, Star Platinum, który ma zarówno zdolność zadawania potężnych ciosów, jak i zatrzymywania czasu. Nie przewidujemy, aby w najbliższym czasie doszło do skrzyżowania Genshina i Joestars, ale wydarzyły się już dziwniejsze rzeczy.

Dziwna przygoda JoJo w świecie gier wideo

JoJo’s Bizarre Adventure nie jest obca światu gier wideo. Najnowsza to zremasterowana wersja bijatyki JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle. W 2019 roku w Japonii pojawiła się wyjątkowa gra Battle Royale z JoJo’s Bizarre Adventure: Last Survivor, która niestety nie jest jeszcze dostępna w Ameryce Północnej. W Last Survivor gracze wybierają swojego ulubionego użytkownika Standu i walczą z innymi graczami, aby zostać ostatnim ocalałym, podobnie jak w Fortnite i PUBG.

Co sądzisz o tym jajku wielkanocnym Joestara? Daj nam znać w komentarzach lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio @EVComedy, aby porozmawiać o wszystkich rzeczach związanych z komiksami, anime i wszystkim, co dotyczy Bizarre Adventure JoJo.

Źródło: komiks.com