5 ukrytych odniesień do Genshin Impact w Honkai Star Rail

Powiązania pomiędzy Honkai Star Rail i Genshin Impact

Genshin Impact i Honkai Star Rail to gry opracowane przez HoYoverse i podobieństwa między nimi są dość niezwykłe. Jednak łączy je coś więcej niż tylko podobieństwa w rozgrywce. Oto pięć pisanek od Genshin Impact do odkrycia w Honkai Star Rail!

Pierwsze jajko wielkanocne: Skrzydła pierwszego lotu

Jeśli nazwa jest Ci znana, na pewno będziesz podekscytowany tym pierwszym jajkiem wielkanocnym! Aby go znaleźć, po prostu wykonaj główne zadanie fabularne, aż znajdziesz się w jednostkach magazynowych Herta na stacji kosmicznej Herta.

Wewnątrz znajdziesz kilka gablot wypełnionych pozornie wartościowymi przedmiotami. W jednej z tych szklanych gablot znajdziesz szybowiec „Skrzydła pierwszego lotu”!

Drugie jajko wielkanocne: Podróżnik z innego świata

Następuje zabawna interakcja z jednym z księgarzy w świecie Belobog. Znajdź Fizza w Okręgu Administracyjnym, który ma swój mały sklepik obok ogromnego posągu.

Jednak nie musisz kupować od niej książki! Po prostu zapytaj go o rekomendacje czytelnicze i wybierz gatunek „fantasy”. Następnie opowie Ci o bardzo popularnej książce, która bardzo jej się spodobała:

A jakiego innego podróżnika mógłby szukać swojej rodziny, jeśli nie głównego bohatera Genshin Impact! To naprawdę ładny szczegół ukryty w niszowej małej opcji dialogowej! Niestety, nie ma prawdziwej książki, więc nie możemy zagłębić się w historię samodzielnie.

Trzecie jajko wielkanocne: Paimon wszędzie

Tak, dobrze czytacie, nawet w Honkai Star Rail Paimon jest nadal obecny. Cóż, przynajmniej jego mądre słowa.

Po raz kolejny, aby znaleźć to małe jajko wielkanocne od Paimona, udaj się do okręgu administracyjnego Belobog. Tym razem skorzystaj z punktu teleportacyjnego „Złoty Teatr”. Jeśli zejdziesz po schodach, znajdziesz się przed kolejną dużą klatką schodową, tym razem jednak blokowaną przez metalową barierę.

Jeśli spróbujesz przejść, pojawi się mały monolog wewnętrzny. Te myśli o naszym charakterze mogą się wahać pomiędzy dziewięcioma różnymi reakcjami. Znalezienie tego, którego szukamy, może więc zająć trochę czasu.

Czwarte jajko wielkanocne: szafka Timmy’ego

Nawet nie postawiłeś stopy w mieście Mondstadt, kiedy zauważasz małego chłopca karmiącego gołębie na moście. I niezależnie od tego, ile razy będziesz przechodził przez most do Mondstadt, Timmy zawsze będzie tam karmił gołębie, dzień po dniu.

Jeśli kiedykolwiek z nim porozmawiasz, udzieli ci dość smutnych odpowiedzi, gdy zapytasz go o gołębie:

Jeśli spojrzysz na jedną z list pacjentów Nataszy w Honkai Star Rail, natkniesz się na akta Timmy’ego:

Piąte jajko wielkanocne: Pamięć pyłu

Tak, mówię o najbardziej bezużytecznym 5-gwiazdkowym katalizatorze w Genshin Impact!

Czy wiesz, że ta broń i Geo Builder Zhongli, który cały czas się wokół niej unosi, przypominają starożytną chińską grę logiczną zwaną „Luban Lock”?

Cóż, dokładnie ten sam formularz można znaleźć również w Honkai Star Rail! Mówiąc ściślej, mówimy o „Hexanexusie” na Xianzhou Luofu.

To są wszystkie pisanki od Genshin Impact w Honkai Star Rail! Czy kiedykolwiek znalazłeś wśród nich jednego?

Jeśli potrzebujesz więcej szczegółów na temat Honkai Star Rail, koniecznie sprawdź nasze inne artykuły na temat gry! Jestem pewien, że dla Ciebie też jest coś interesującego!

Źródło: Earlygame.com