5 najlepszych broni dla Clorindy w Genshin Impact

Najlepsza broń dla Clorindy w Genshin Impact

Finał Głębiny

Finale of the Deep to miecz, który można wytworzyć w Fontaine i jest najlepszą darmową bronią dla Clorinde. Miecz ten zapewnia więź życia o wartości 25% maksymalnego zdrowia posiadacza, gdy używa umiejętności żywiołu, zwiększając jednocześnie atak o 12% na 15 sekund.

Czarny Miecz

Czarny Miecz jest jedną z dobrych opcji dla broni Clorindy, ponieważ zwiększa obrażenia normalnych i naładowanych ataków, a jednocześnie zapewnia leczenie równe 60% ataku, gdy normalny lub naładowany atak osiąga Uderzenie Krytyczne.

Długi miecz z Czarnego Klifu

Długi Miecz Czarnego Klifu to jeden ze standardowych mieczy skupiających się na obrażeniach DPS, z dodatkowymi obrażeniami krytycznymi i wzrostem ataku aż do 36% przy pełnych ładunkach po pokonaniu wrogów.

Odnowiony Rozdzielacz Mgły

Mistsplitter Reforged to najlepsza broń Clorindy poza jej bronią charakterystyczną. Broń ta znacznie zwiększa obrażenia od żywiołów zadawane przez jej posiadacza, co czyni ją jednym z najlepszych wyborów dla Clorindy, która preferuje reakcje elektro.

Rozgrzeszenie (broń charakterystyczna)

Rozgrzeszenie to charakterystyczna broń Clorindy i najlepsza dla niej broń. Jako efekt dodatkowy znacznie zwiększa obrażenia krytyczne.

Źródło: www.bing.com