5-gwiazdkowe rankingi postaci Genshin Impact (styczeń 2024 r.)

Genshin Impact: odkryj najpotężniejsze postacie w grze w styczniu 2024 r

Najlepsze postacie w styczniu 2024 r

Genshin Impact właśnie minął tydzień od nowego roku 2024, gdy pierwszy miesiąc stycznia szybko zbliża się do drugiej połowy wersji 4.3. Wraz z powrotem starych postaci w życie, gracze muszą budować swoje drużyny w oparciu o aktualne błogosławieństwa Otchłani, a także postacie wyróżniające się jako DPS, sub-DPS, wsparcie, wzmacniacz lub uzdrowiciel.

Lista postaci opiera się na ich użyteczności i żywotności według stanu na styczeń 2024 r. Elementy brane pod uwagę przy tworzeniu tej listy obejmują błogosławieństwa Otchłani z wersji 4.3, umożliwiające postaciom zwiększanie obrażeń podczas reakcji skrystalizowanych, a także współczynnik użycia i odpowiednie moce role odgrywane przez każdą postać.

SS z najwyższej półki

Sekcja SS tej listy zawiera najpotężniejsze postacie w aktualnej wersji gry, zarówno ogólnie, jak i w Spiral Abyss. Znajdziemy tam w szczególności Navię, Furinę, Nahidę, Zhongli, Kazuha, Raidena Shoguna i Arataki Itto. Te postacie to albo postacie geograficzne cieszące się skrystalizowanymi błogosławieństwami Otchłani, albo wyjątkowe jednostki wsparcia.

Trzeci

Ten poziom obejmuje postacie takie jak Neuvillette, Shenhe, Ganyu, Kamisato Ayato, Kamisato Ayaka, Yelan, Wanderer, Childe, Yae Miko, Nilou, Wriothesley i Sangonomiya Kokomi. Istnieje wiele super potężnych postaci DPS z odpowiednimi elementami. Mimo wszystko poziom S nie blednie w porównaniu z poziomem SS. Jednak w wersji 4.3 lepiej jest mieć postacie geograficzne, które mogą wywołać skrystalizowaną reakcję.

Poziom A

Na tym poziomie znajdują się postacie takie jak Yoimiya, Hu Tao, Baizhu, Venti, Xiao, Lyney, Al Haitham i Albedo. Te postacie mogą wykonać przyzwoitą robotę w swoich rolach, ale nie są tak potężne, jak te wspomniane na poziomie SS.

Poziom B

Postacie na tym poziomie to Jean, Mona, Eula, Keqing, Klee, Tighnari i Cyno. Te postacie padły ofiarą skoku napięcia lub wymagają wielu warunków, aby dobrze działać. Dlatego postacie wyższego poziomu mogą lepiej służyć przy mniejszych inwestycjach.

Poziom C

Do najmniej potężnych postaci na tej liście zaliczają się te, które z biegiem czasu przestały być istotne i należą do najsłabszych w swojej kategorii. Jeśli nie są to Twoje ulubione postacie pod względem fabularnym, najlepiej unikać marnowania zasobów na ich rozwój.

Źródło: www.sportskeeda.com