3 wskazówki dotyczące gry w Genshin Impact na komputerze Mac w 2024 r. (M1, M2, Intel)

Szukasz sposobu na grę w Genshin Impact na komputerze Mac? Odkryj w tym artykule skuteczne wskazówki dotyczące grania w tę popularną grę na komputerze Apple.

Zagraj w Genshin Impact na komputerze Mac dzięki NVIDIA GeForce NOW

Z ogromną bazą graczy liczącą ponad 64 miliony graczy, Genshin Impact jest jedną z najpopularniejszych gier RPG akcji. Dostępna na Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Androida i iOS, Genshin Impact rodzi pytanie: Czy możemy grać w Genshin Impact na Macu? Tak, możesz grać w Genshin Impact na Macu. Chociaż aplikacja Genshin Impact nie jest natywnie dostępna dla systemu macOS, w tym artykule przedstawiono kilka wskazówek, które pomogą Ci pobrać Genshin Impact na komputer Mac w ciągu kilku minut.

Pierwszym i jednym z najłatwiejszych sposobów pobrania, zainstalowania i grania w Genshin Impact na komputerze Mac jest użycie NVIDIA GeForce Now. GeForce Now to usługa gier w chmurze firmy Nvidia, która jest natywnie obsługiwana na urządzeniach z systemem macOS z procesorem Intel i serii M. Gry w chmurze umożliwiają grę online za pośrednictwem chmury przy użyciu szybkiego Internetu, eliminując potrzebę posiadania wydajnego sprzętu do uruchamiania nowoczesnych gier.

Aby zapewnić płynne działanie, Nvidia zaleca połączenie internetowe o szybkości około 15 Mb/s dla gier w rozdzielczości 720p i 25 Mb/s dla gier w rozdzielczości 1080p. Aby zagrać w Genshin Impact na komputerze Mac z technologią NVIDIA GeForce NOW, wykonaj poniższe czynności:

Zagraj w Genshin Impact na komputerze Mac za pomocą Boot Camp

Kolejną najlepszą metodą grania w Genshin Impact na komputerze Mac jest zainstalowanie systemu Windows na urządzeniu z systemem macOS przy użyciu Boot Camp. Na początek należy zauważyć, że Boot Camp działa tylko na komputerach stacjonarnych i laptopach z systemem macOS z procesorem Intel. Postępuj zgodnie z tym przewodnikiem, aby zainstalować system Windows na urządzeniu z systemem macOS:

Zanim zaczniemy, należy pamiętać, że Boot Camp działa tylko na komputerach stacjonarnych i laptopach z systemem macOS z procesorem Intel.

I gotowe, Genshin Impact powinien teraz działać na Twoim MacBooku.

Zagraj w Genshin Impact na Macu z Boosteroidem

Podobnie jak NVIDIA GeForce NOW, Boosteroid to kolejna sprawdzona platforma do gier w chmurze, która umożliwia granie w gry w chmurze. Po raz kolejny jest to usługa płatna, z której można korzystać na urządzeniach z systemem macOS Intel i M-series.

Aby uzyskać dostęp do Boosteroid, odwiedź oficjalną stronę Boosteroid i naciśnij przycisk Graj teraz. Następnie zaloguj się na swoje konto Boosteroid lub utwórz nowe. Wreszcie możesz wyszukać Genshin Impact i cieszyć się grą.

Oto kilka najlepszych wskazówek dotyczących instalowania i grania w Genshin Impact na komputerze Mac. Ten artykuł będzie aktualizowany w miarę odkrycia nowych metod uruchamiania Genshin Impact na nowych laptopach i komputerach stacjonarnych z systemem macOS M1, M2 i M3.

Źródło: www.techworm.net