3 rozwiązania pozwalające uniknąć błędu związanego z rocznicą wydarzenia Genshin Impact

Słynna gra wideo Genshin Impact będzie wkrótce obchodzić trzecie urodziny. Jak co roku twórcy HoYovers nagradzają graczy za ich zaangażowanie, oferując im prezenty. Ogłoszone z okazji tej rocznicy nagrody wywołały jednak falę oburzenia wśród społeczności. Rzeczywiście, wielu fanów spodziewało się czegoś wyjątkowego po trzech latach wsparcia. Niestety oferowane nagrody pozostają takie same jak w roku poprzednim.

Rozczarowujące nagrody z okazji tej rocznicy

Podczas wydarzenia rocznicowego Genshin Impact 4.1 gracze otrzymają różne prezenty. Będzie to obejmować 10 Intertwined Fate, 1600 Primogemów, 4 Fragile Resin, zwierzaka i zabawkę. W sumie daje to 20 życzeń, co dla wielu fanów jest dość rozczarowujące. Tak naprawdę jest to liczba taka sama, jak ta oferowana podczas poprzednich urodzin. Pomimo nowości w postaci zwierząt domowych i zabawek, te nagrody nie wystarczą, aby te urodziny były wyjątkowe.

Bezpłatne 5 gwiazdek będzie idealnym prezentem na urodziny

Jedną z rzeczy, na którą wielu graczy liczyło z okazji tej rocznicy, była darmowa 5-gwiazdkowa postać. Byłaby to fantastyczna nagroda za uczczenie trzech lat grania. Niestety, wydaje się, że to czekanie poszło na marne, ponieważ na tę rocznicę nie zaplanowano niczego takiego. Studio HoYoverse zaoferowało już jednak darmowe 5-gwiazdkowe postacie w innych grach, pokazując, że w przypadku Genshin Impact byłoby to możliwe.

Więcej pragnie zrekompensować

Jeśli zaoferowanie darmowej 5-gwiazdkowej postaci byłoby zbyt wielkim wyzwaniem, HoYoverse mógł wybrać inną alternatywę. Na przykład zaoferowanie większej liczby życzeń mogłoby złagodzić rozczarowanie graczy. Przejście z 20 do 30 życzeń byłoby krokiem we właściwym kierunku, aby te urodziny były bardziej niezapomniane.

Nagrody kosmetyczne, dzięki którym urodziny będą jeszcze bardziej wyjątkowe

Oprócz życzeń HoYoverse mógł skupić się także na nagrodach kosmetycznych, aby te urodziny były bardziej niezapomniane. Zamiast rozdawać zabawki i zwierzaki, które nie mają zastosowania w grze, lepszym rozwiązaniem byłoby rozdanie ekskluzywnej skórki lub szybowca. Na przykład skórka Venti z okazji trzeciej rocznicy byłaby bardzo popularna wśród graczy.

Ostatecznie rozczarowujące jest to, że nagrody oferowane są z okazji trzeciej rocznicy Genshin Impact. Otrzymanie 20 życzeń za darmo nie jest najgorszym prezentem, ale pozostawia wiele do życzenia. Bardziej unikalne i spersonalizowane nagrody, takie jak darmowe postacie lub ekskluzywne skórki, mogłyby sprawić, że ta rocznica będzie bardziej niezapomniana. Niestety, graczom pozostają te same Primogems i Intertwined Fates oferowane przez cały rok, a także drobne przedmioty bez realnej wartości.

Źródło: thenerdstash.com