10 najlepszych ofensywnych postaci w Genshin Impact

Odkryj najlepsze postacie DPS w Genshin Impact!

Szukasz najlepszej ofensywnej postaci w Genshin Impact? Zamierzamy przedstawić Ci najlepsze ofensywne postacie w grze, abyś wiedział, komu przeznaczyć swoje zasoby i na kim wykorzystać swoje Primogems. Oto ranking najlepszych ofensywnych postaci w Genshin Impact.

Wszystkie rankingowe postacie ofensywne w Genshin Impact

#10: Kamisato Ayaka

Postacie Cryo mają wyjątkową historię w Genshin Impact, począwszy od obezwładnienia, poprzez skromne wzmocnienie, aż do ostatecznego powrotu do poziomu sukcesu. Postacie Cryo są ogólnie podzielone na drużyny Zamrożenia, a ta potężna reakcja pozwala im zadawać znaczne obrażenia, jednocześnie stale kontrolując niektórych wrogów. Wraz z wprowadzeniem nowych sposobów przeciwdziałania Zamrożeniu jednostki Cryo, takie jak Kamisato Ayaka, tracą na wartości, w czym jest najlepsza. Kamisato Ayaka jest nadal najlepsza w swojej dziedzinie, tyle że jej pole straciło część swojego blasku.

#9: Tighnari

Tighnari to zaskakująco silna pięciogwiazdkowa postać. Większość doświadczonych graczy może przeoczyć Tighnari ze względu na jej status „standardowej pięciogwiazdkowej” postaci, w której rezydują takie postacie jak Diluc, Keqing i Dehya. Przyznaję, wpadłem w tę pułapkę, ale Tighnari to silna postać Dendro, która przy odpowiednim wsparciu potrafi zadać masę obrażeń. Tighnari ma zabawny styl gry, w którym rzuca we wroga swoją żywiołową umiejętnością, co wzmacnia jego kolejne trzy naładowane ataki. Ataki te mają duże mnożniki, a w połączeniu z jednostkami Elektro pozwalają mu zadać ogromne obrażenia w krótkim czasie. Gra jest płynna, przyjemna i stanowi doskonały 5-gwiazdkowy wybór dla graczy grających w trybie free-to-play lub dysponujących niskimi wydatkami.

#8: Lyny

Lyney to pięciogwiazdkowa postać z łukiem, która gra jak ulepszona wersja Amber i zadaje duże obrażenia ładowanymi atakami. Lyney to postać, której dokuczano na początku Genshin Impact, a jej długo oczekiwany występ z pewnością niesie ze sobą dużą moc. Jednak Lyney ma wiele wad, które należy wziąć pod uwagę podczas jego budowania. Zacznijmy od tego, że Lyney nie jest jednostką elastyczną. Jest przeznaczony do współpracy wyłącznie z jednostkami Pyro. Chociaż możesz dodać dodatkową postać wspierającą, Lyney naprawdę najlepiej sprawdza się w sytuacjach z udziałem jednego Pyro, co może ograniczyć skład jej drużyny. Jako postać korzystająca z łuku i uzależniona od naładowanych ataków, Lyney wydawał mi się bardzo delikatny. Musisz połączyć go z silną jednostką defensywną, która może go chronić, gdy będzie zadawał obrażenia, tak jak Zhongli.

Aby dowiedzieć się więcej, kontynuuj czytanie, klikając poniższy link…

Źródło: www.pcinfestation.com