Zwrot kwoty 245 milionów dolarów za Fortnite w porozumieniu z FTC

Tytuł: Ogromna ugoda w Fortnite o wartości 245 milionów dolarów: Jak odebrać swój udział?

Wstęp :
Gigant gier wideo Fortnite, stworzony przez Epic Games, osiągnął ugodę z Federalną Komisją Handlu (FTC) w wysokości 245 milionów dolarów w celu ugody w związku z oskarżeniami, jakoby firma oszukiwała młodych użytkowników do dokonywania dużych zakupów. W tym artykule dowiesz się, jak możesz ubiegać się o swoją część umowy i uzyskać zwrot pieniędzy za niechciane zakupy.

I. Korzyści z ugody FTC
– Zwroty pieniędzy dla konsumentów, którzy zostali obciążeni walutą w grze za przedmioty, których nie chcieli w okresie od stycznia 2017 r. do września 2022 r.
– Zwroty pieniędzy osobom, których dzieci dokonały zakupów na ich karcie kredytowej za pośrednictwem Epic Games bez ich zgody w okresie od stycznia 2017 r. do listopada 2018 r.
– Zwroty pieniędzy dla osób, których konta zostały zablokowane w okresie od stycznia 2017 r. do września 2022 r. po złożeniu skargi do wystawcy karty kredytowej w sprawie nieuzasadnionych opłat

II. Zwodnicze praktyki biznesowe Epic Games
Według FTC firma Epic Games stosowała zwodnicze praktyki marketingowe, aby pobierać od graczy opłaty za niechciane przedmioty. Firma rzekomo umożliwiała dzieciom dokonywanie dużych zakupów przy użyciu kart kredytowych i blokowała konta konsumentów, którzy kwestionowali niechciane opłaty.

III. Kwota rozliczenia i potencjalne zwroty
Epic Games zgodziło się zapłacić ponad 500 milionów dolarów w celu rozstrzygnięcia skarg FTC. Z tej kwoty 245 milionów dolarów zostanie przeznaczone na zwrot kosztów konsumentom. Indywidualna wysokość zwrotu zostanie ustalona na podstawie liczby zgłoszonych roszczeń i żądanych przez każdego konsumenta odszkodowań.

IV. Jak ubiegać się o swoją część ugody
– Wypełnij ważny formularz roszczenia przed 17 stycznia 2024 r
– Jedynymi uprawnionymi konsumentami są konsumenci, którzy ukończyli 18 rok życia
– Uprawnieni nieletni muszą mieć rodzica lub opiekuna, który wypełni formularz wniosku w ich imieniu

Wniosek :
Jeśli zostałeś obciążony w walucie gry za niepotrzebne przedmioty, Twoje dzieci zrobiły zakupy na Twojej karcie kredytowej bez Twojej zgody lub Twoje konto zostało zablokowane po zakwestionowaniu niechcianych opłat, możesz kwalifikować się do zwrotu w ramach kwoty 245 milionów dolarów Rozliczenie Fortnite’a. Nie przegap tej okazji, aby odzyskać swoje pieniądze. Wypełnij formularz roszczenia już dziś!

Źródło: topclassactions.com