Zwiastun sezonu 2 rozdziału 4 Fortnite przedstawia oświetlony neonami sezon MEGA i Atak Tytanów


od 2017 r. Fortnite redefiniuje gatunek battle royale — i w pewnym sensie gry. Kochaj to lub nienawidz, nie można zaprzeczyć innowacyjności zespołu, który za tym stoi Fortnite. Koncerty na żywo znanych nazwisk, odbywające się w grze wydarzenia zmieniające mapy w czasie rzeczywistym oraz ogromna liczba innych funkcji odróżniają tę grę od wszystkiego innego w branży. Przy ponad 250 milionach graczy każda aktualizacja jest, co zrozumiałe, bardzo wyczekiwana. Z każdym nowym sezonem pojawiają się nowe bronie, skórki, postacie i misje. Przy odrobinie szczęścia otrzymamy też kilka nowych obszarów na mapie. Najnowszy zwiastun pt Fortnite Zwiastun rozdziału 4 sezonu 2 dokucza wszystkim tym i jeszcze więcej przed premierą w tym tygodniu.

Fortnite Zwiastun rozdziału 4 sezonu 2 jest przesiąknięty neonami

Zwiastun zależy od interpretacji, ale jest kilka rzeczy, które są jasne: postacie, skórki i nowa mapa.

Neonowy MEGA

w Fortnite zwiastun wygląda na to, że na mapę wrzucono wyprane neonami środowisko w stylu Tokio. Wysokie wieże, świecące znaki i AkiraNadchodzą rowery w stylu. Nowa mapa będzie jasnym placem zabaw przypominającym Neo-Tokio z science fiction. To jak powrót przechylonych wież, ale większych i dużo jaśniejszych.

Dinozaur, królik i Atak na Tytana Skórki

To znaczy, dlaczego nie? Możesz już być wszystkim innym. Przebieram się za zaśnieżonego renifera, równie dobrze mogę wrzucić tam dinozaura, prawda? W zwiastunie Fortnite Rozdział 4 Sezon 2 możemy zobaczyć nowe skórki, od gada po królika. Bez wątpienia nowe skórki od razu staną się popularne, a ty w mgnieniu oka zaczniesz polować na króliki na całej mapie.

Naprawdę ekscytujący w Fortnite przyczepa jest Atak na Tytana krzyżowanie. Drużyna do zabijania olbrzymów będzie dostępna do gry, być może nawet wykorzystując swoje umiejętności do poruszania się po mapie.

Fortnite Zwiastun rozdziału 4 sezonu 2 — Poruszaj się szybciej, korzystając z szyn

W Nadbieg zachodu słońca-esque dodatek, Fortnite zwiastun pokazuje, że będziesz mógł jeździć po neonowym mieście na szynach. Ludzie wystarczająco starzy, by pamiętać Profesjonalny skater Tony’ego Hawka będą wciskać guziki w specjalne kombinacje. Może to sprawić, że klikanie tych strzałów w głowę będzie trochę trudne.Źródło : https://www.pcinvasion.com/fortnite-chapter-4-season-2-trailer-introduces-the-neon-lit-mega-season-and-attack-on-titan/