Zwiastun Fortnite Dragon Ball Crossover wyciekł, Fusion Dance potwierdzony


Włoska wersja językowa Fortnite Dragon Ball zwiastun wyciekł na dzień przed planowanym pełnym ujawnieniem crossovera przez Epic Games. Jak opublikował iFireMonkey, wybitny użytkownik, który specjalizuje się w wiadomościach o Fortnite na Twitterze, zwiastun został najwyraźniej przesłany, ale wkrótce został usunięty. Na szczęście został wysłany przez ThesnowManu wcześniej. W konsekwencji liczba klatek na sekundę wideo jest dość niska, a dźwięk jest wyciszony, ale wciąż można zebrać sporo informacji.

Wyciekły zwiastun Fortnite Dragon Ball potwierdza cztery postacie

Zwiastun pokazuje, że cztery nowe skórki Dragon Ball dla Goku, Vegety, Bulmy i Beerusa pojawią się w Fortnite, z kilkoma wersjami kostiumów. Widzimy Goku w jego klasycznym gi z czarnymi włosami na jego podstawowym poziomie mocy, jego złotymi włosami Super Saiyan i jego niebieskimi włosami Super Saiyan. Można go również zobaczyć bez koszuli z jego stroju podartym na strzępy, jakby był na ostatnim etapie walki z Friezą w Dragon Ball Z.

Jeśli chodzi o specjalne umiejętności, widzimy mnóstwo rzucanych Kamehamehas i coś, co wygląda jak taniec fuzji jako emotka między Goku i Vegetą. (Czy to oznacza, że ​​Gogeta lub Vegito też mogą być połączeni?) Możliwe jest również, że dwie postacie z Kamehamehas zderzą się ze sobą w bitwie energetycznej.

Zwiastun potwierdza również różne plotki (z naszej siostrzanej strony GameRevolution) dotyczące potencjalnych skórek dla szybowca, w tym żółtej chmury Nimbus, mniejszej wersji zielonego smoka Shenron i kapsuły Round Spaceship. Mapa została również zmieniona, aby pasowała do otaczających terenów Capsule Corp, wraz z różnymi obszarami, takimi jak Światowy Turniej Sztuk Walki i Punkt widokowy Kami. Prawdopodobnie dowiemy się więcej od Epic Games, gdy jutro prawidłowo zaprezentuje crossover Fortnite x Dragon Ball.

Z innych wiadomości, data i godzina prezentacji Disneya i Marvela zostały ogłoszone na przyszły miesiąc, a oto lista wydań PS5 i PS4 na tydzień rozpoczynający się 15 sierpnia 2022 r.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=62facffbd1544c87aa79c4d7915aa40d&url=https%3A%2F%2Fwww.playstationlifestyle.net%2F2022%2F08%2F15%2Ffortnite-dragon-ball-crossover-trailer-goku-vegeta-beerus-bulma%2F&c=5530984788873550362&mkt=fr-fr