Zwiastun Fortnite 4. sezonu „Paradise” został wydany


Epic Games rozpoczęło udostępnianie zwiastunów następnego sezonu Fortnite, który oficjalnie będzie nosił tytuł „Raj”.

Do tej pory zauważono trzy nowe zwiastuny, z których wszystkie są oparte na prawdziwym świecie. Filmy nie były publikowane w zwykły sposób, zamiast tego były udostępniane wyłącznie za pośrednictwem reklam na Twitterze, Instagramie, TikTok i YouTube.

Chociaż każdy film jest osadzony w innym miejscu z różnymi aktorami, wszystkie mają jedną wspólną cechę – Chrome Goo. Ta tajemnicza maź była głównym tematem wiadomości w ciągu ostatnich kilku tygodni, robienie występów w grze a w wycieku Obraz kluczowy sezonu 4. W tej chwili nie mamy pojęcia, skąd wzięła się mazi z Chrome ani dlaczego jest tutaj. Oczekuje się, że zwiastun fabularny sezonu 4, który ma wejść w życie 18 września, ma odpowiedzieć na to pytanie.

Pamiętaj, aby wysłać do nas wiadomość Świergot jeśli zauważysz jakieś nowe zwiastuny wideo dzięki reklamom! Będziemy Cię na bieżąco informować o najnowszych informacjach z sezonu 4.


Z innych wiadomości Secretlab wypuścił nową edycję Fortnite fotela do gier TITAN Evo 2022. Kliknij tutaj aby przeczytać naszą recenzję i wpisać nasz gratisy.

Śledź nas na Twitterze (@FortniteBR) i Instagram (@FortniteBR), aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami o Fortnite, przeciekami i nie tylko.

Źródło : https://fortnitenews.com/fortnite-season-4-paradise-teaser-videos-released/