Zorganizuj imprezę z pizzą w Fortnite

Fortnite niedawno wprowadziło zadania Piper Pace Snapshot, ale aby je ukończyć, musisz wiedzieć, jak urządzić imprezę z pizzą w Fortnite.

Jak zorganizować imprezę z pizzą w Fortnite

Aby zorganizować imprezę z pizzą w Fortnite, musisz kupić pizzę od Piper Pace w Slappy Shores i rozmieścić ją w jednej z sześciu Twierdzy Thorne znajdujących się w Sanguine Suites, Rumble Ruins, Eclipsed Estate, Slappy Shores, Mega City i Relentless Wycofać się.

 1. Spotkaj się w Piper Pace w Slappy Shores.
 2. Kup pizzę za 100 sztuk złota.
 3. Udaj się do najbliższego Bastionu Thorne’a, który znajduje się w następujących lokalizacjach:
  • Apartamenty Sanguine
  • Ruiny Rumble
  • Zaćmiona posiadłość
  • Slappy Shores
  • Mega miasto
  • Bezlitosny odwrót
 4. Przygotuj się i rozpocznij imprezę z pizzą w Thorne Bastion.

Gdy tylko impreza z pizzą zostanie aktywowana, ukończysz zadanie Migawka Piper Pace i zdobędziesz odpowiednie doświadczenie.

Możesz także znaleźć imprezę z pizzą, wyszukując losowo. Jeśli tak się stanie, zalecamy skorzystanie z powyższej mapy, aby znaleźć Twierdzę Thorne’a najbliżej Twojej lokalizacji.

Te twierdze są zwykle gęsto zaludnione przez wrogich graczy na początku gry, dlatego radzimy upewnić się, że jesteś gotowy do walki, zanim spróbujesz ukończyć zadanie.

Co to jest impreza z pizzą w Fortnite?

Pizza Party to epicki przedmiot konsumpcyjny wprowadzony w Fortnite w Rozdziale 3: Sezon 1. Kiedy gracz korzysta z Pizzowej Imprezy, otwiera ona pudełko po pizzy i odkrywa osiem kawałków pizzy.

Każdy kawałek pizzy leczy +25 tarczy i +25 zdrowia. Kawałki pizzy to świetny sposób na leczenie drużyny bez konieczności używania większych przedmiotów leczących.

Źródło: gamingintel.com