Darth Maul Fortnite skórka: jak zdobyć – wydarzenie Find The Force.

Darth Maul Fortnite skórka: jak zdobyć

Zbliża się Dzień Gwiezdnych Wojen, a firma Epic Games świętuje, wprowadzając Darth Maul Fortnite skórkę do popularnej strzelanki typu battle royale – wraz z kosmetykami dla Anakina Skywalkera z Zemsty Sithów, Padme Amidala z Ataku klonów i żołnierzy klonów fazy 2.

Jeśli jednak chcesz zdobyć skórkę dla tego niefortunnego Mrocznego Lorda Sithów w Fortnite, będziesz potrzebować czegoś więcej niż tylko pieniędzy – będziesz potrzebował sporo czasu. Zgadza się, według wiarygodnego przeciekającego Fortnite’aShiina BR’, gracze Battle Royale, którzy chcą zdobyć skórkę Dartha Maula w Fortnite, będą musieli ukończyć ulepszoną przepustkę wydarzenia Star Wars – coś, co będzie kosztować 1000 V-dolców do ulepszenia i sporo czasu na ukończenie.

Wydarzenie Find The Force

Jak możecie zobaczyć poniżej i wkrótce w grze, wydarzenie Find The Force, które pojawi się w Fortnite, wprowadza 11-poziomową przepustkę, która oferuje graczom serię interesujących przedmiotów kosmetycznych o tematyce Gwiezdnych Wojen i premii do XP. Na poziomie 11, na ścieżce nagród premium znajdziesz Dartha Maula. Inne darmowe nagrody obejmują tła inspirowane Wielką Armią Republiki, ekran ładowania z postaciami z prequelowej trylogii Gwiezdnych Wojen, podstawowy kosmetyk żołnierza klonów fazy 2.

Jeśli chodzi o płatne nagrody, gracze mogą spodziewać się elementu kosmetycznego 104th Battalion Phase 2 Clone Trooper – z szarymi oznaczeniami jednostki komandora Wolffe’a – oraz 332. Company Phase 2 Clone Trooper – z oznaczeniami inspirowanymi Ahsoką z The Clone Wars Season 7 Zakup Ścieżki Nagród Premium wydaje się również odblokować element kosmetyczny „Gwardia Coruscant” Faza 2 Żołnierza Klonów; w Gwiezdnych Wojnach te Klony podlegały komandorowi Foxowi.

To bez wątpienia wstyd dla fanów Dartha Maula – ale mogło być znacznie gorzej. Zestawy Fortnite Item Shop często kosztują znacznie więcej niż 1000 V-dolców; więc jeśli planujesz dużo grać w Fortnite w nadchodzących tygodniach, jest to w rzeczywistości znacznie lepsza oferta niż zwykły pakiet sklepu z przedmiotami.

Zdobądź więcej kosmetyków

Jeśli jednak chcesz odblokować Maula, musisz ukończyć serię zadań w grze – specyficznych dla wydarzenia Znajdź moc – aby odblokować „Galaktyczną reputację”. Jeśli jednak chcesz spakować inne kosmetykiwystarczy udać się do sklepu z przedmiotami z kilkoma V-dolcami.

Pakiet Anakina Skywalkera zapewni ci zwrot 2100 V-dolców i zawiera między innymi okład inspirowany Jedi Interceptor i szybowiec. Pakiet Padme Amidala również kosztuje 2100 V-dolców i zawiera między innymi szybowiec nubijskiego jachtu. W Item Shopie za 800 V-dolców można również zdobyć dwa występy żołnierzy-klonów z fazy 2. Obejmuje to zawsze popularny 501. batalion (kompania komandora Rexa) i 212. batalion (grupa komandora Cody’ego).

Zakończenie wydarzenia

Wydarzenie Find The Force będzie dostępne w trybie battle royale Epic Games do 23 maja o 06:00 PST / 09:00 EST / 14:00 BST – więc nie masz tyle czasu, ile chcesz utknąć i odblokować Maula.

Fortnite to bez wątpienia jedna z najlepszych gier typu battle royale. Intensywna monetyzacja w strzelance Epic Games może nam się nie podobać, ale nie możemy zaprzeczyć, że te elementy kosmetyczne są bardzo ekscytujące. Przynajmniej jeden z nich jest darmowy do zarabiania. Jeśli jednak chcesz maksymalnie wykorzystać swoje pieniądze, powinieneś rozważyć zakup przepustki Fortnite Crew. To da ci 1000 V-dolców miesięcznie – i kilka wspaniałych nagród. Majowy pakiet załogi Fortnite zawiera również aktualną przepustkę rakietową – na przykład.

Źródło: The Loadout.