Zgodnie z przeciekami Fortnite wprowadzi funkcję czatu tekstowego w grze


Fortnite jest jedną z najpopularniejszych gier z Epickie gry. To jest akcja-zapakowane królewskie bitwy gra, w której gracze muszą walczyć ze sobą na wyspie ze 100 graczami, aby zostać zwycięzcą. Jednym z powodów jej ogromnej popularności jest ciągłe wprowadzanie nowych funkcji i aktualizacji, które sprawiają, że gra jest świeża nawet po tylu latach. Jedną z najnowszych funkcji, które mogą pojawić się w grze, jest funkcja czatu tekstowego w grze, ujawniona przez popularnego eksploratora danych Fortnite.

Wycieki ujawniają potencjalną aktualizację interfejsu czatu Fortnite

Według popularnego przeciekającego Fortnite o nazwie iFireMonkey, w przyszłości pojawi się nowa funkcja okna czatu, jak ujawnił na Twitterze. Jest to bardzo istotna funkcja, która byłaby bardzo przydatna dla wielu graczy, którzy mogą mieć różne powody, aby nie używać funkcja czatu głosowego. Wielu graczy nie posiada dobrych mikrofonów, może nie przebywać w środowisku, w którym mogą rozmawiać, lub po prostu gra z obniżoną głośnością.

Niezależnie od powodu, funkcja czatu może nie być często używana z różnych powodów, co bardzo utrudnia komunikację między członkami drużyny, ale z dodaniem tej nowej funkcji. Ten problem może zostać ostatecznie rozwiązany.

Sprawy mogą się pogorszyć wraz z aktualizacją czatu tekstowego w grze

Można się zastanawiać, dlaczego Epic Games tak długo zajęło wprowadzenie tak ważnej funkcji do Fortnite i dlaczego nie zrobili tego wcześniej. Należy pamiętać, że większość graczy Fortnite to młode i niewinne dzieci, na które mogą niewłaściwie wpływać ludzie, którzy mogą nadużywać tej funkcji. Wiele osób używa obelg, przekleństw lub po prostu niszczy wrażenia innych swoimi złośliwymi działaniami. Mogą zrobić to samo z tą nową funkcją czatu, teraz tylko czas pokaże, jak programiści planują sobie z tym poradzić.

Obraz za pośrednictwem Epic Games

Pomoże to również graczom, którzy mają problemy z głosem i wreszcie będą mogli komunikować się z kolegami z drużyny. Wygląda więc na to, że zalety tej aktualizacji mogą przeważyć nad wadami, a teraz tylko czas pokaże, kiedy twórcy wprowadzą ją do gry.

Jakie są Pana myśli o przeciekach związanych z funkcją czatu tekstowego w grze w Fortnite? Wspomnij o swoich przemyśleniach w komentarzach poniżej.

Aby uzyskać więcej wiadomości i aktualizacji dotyczących gier mobilnych, dołącz do naszego Grupa WhatsAppa, Grupa Telegramów, lub Serwer Discorda. Śledź nas też dalej Instagram oraz Świergotoraz wiadomości Google do szybkich aktualizacji.

Źródło : https://gamingonphone.com/news/fortnite-to-introduce-in-game-text-chat-feature-according-to-leaks/