Zdobądź wyzwalacz tarczy EMP w Fortnite

Chcesz wiedzieć, jak uzyskać zrzut ekranu EMP w Fortnite? Rozdział 4 Nadszedł sezon 4 z mnóstwem nowej zawartości, w tym wieloma postaciami i funkcjami. Zrzuty ekranu EMP to najnowszy dodatek do gry i pełnią funkcję przedmiotów, które można rzucić do walki. Zdobycie tego przedmiotu w swoje ręce jest kluczowe, ponieważ jest częścią zadania z tygodnia 2. Będziesz musiał trafić wrogich graczy pięć razy, aby ukończyć cel.

Gdzie znaleźć zrzuty ekranu EMP w Fortnite

Wyładowacze ekranu EMP można znaleźć w Fortnite w skrzyniach, łupach luzem, torbach z napadami lub na pokonanych wrogich graczach. Worki sterowe są najbardziej niezawodnym źródłem urządzenia rozładowującego ekran EMP. Można je znaleźć w różnych miejscach. Jednak najczęstszymi miejscami, w których można znaleźć te torby, są Relentless Retreat, Sanguine Suites, Eclipse Estate, Mega City i Frenzy Fields. Dodatkowo, jeśli włączysz Wzmocnienie Rzeczywistości Wysokim Napięciem, możesz natychmiast zdobyć Wieżyczki Handlowe i Wyładowacze Ekranu EMP. Dodatkowo otrzymasz także dodatkowe Wyładowania Ekranu EMP za każde zabicie, gdy to wzmocnienie jest włączone.

Jak trafić wrogich graczy granatami wyładowczymi ekranowymi EMP

Możesz uderzać wrogich graczy swoimi padlinożercami EMP w Fortnite, zdobywając padlinożercę i rzucając nim w kierunku celu. Aby ukończyć cotygodniowe wyzwanie, musisz trafić pięciu wrogich graczy; po ukończeniu otrzymasz 80 000 PD. Dodatkowo możesz trafić dwóch wrogich graczy za pomocą jednego narzędzia rozładowującego. Oto kilka wskazówek, jak trafiać wrogich graczy granatami wyładowczymi ekranowymi EMP:

  • Rozglądaj się za obszarem z dużą grupą wrogów, aby zmaksymalizować zadawane obrażenia.
  • Celuj w ziemię w pobliżu celu, stworzy to większy obszar działania.
  • Przed przystąpieniem do walki przećwicz celowanie za pomocą granatów wyładowczych ekranujących EMP.
  • Wyrzuć granat zza osłony, aby zminimalizować ryzyko otrzymania ostrzału wroga.

Aby więc ukończyć wyzwanie związane z wyładowaniem ekranu EMP w Fortnite, skorzystaj z tych wskazówek i trenuj swój cel.

Powiązane artykuły :

Jeśli chcesz szybko ukończyć wszystkie wyzwania z drugiego tygodnia, poniższy film od NOOB NOOB FRUIT pomoże Ci:

Źródło: thenerdstash.com