Zdobądź techniki Hollow Purple i Straw Doll w Fortnite Jujutsu Kaisen

Dowiedz się, jak łatwo zdobyć nowe mityczne przedmioty Hollow Purple i Straw Doll Technique w Fortnite Rozdział 4 Sezon 3!

Wprowadzenie crossoveru z Jujutsu Kaisen

Patch 25.30 do Fortnite dodał nowe skórki inspirowane serią anime Jujutsu Kaisen. Gracze mogą teraz grać postaciami Yuji, Megumi, Nobara i Satoru. Oprócz nowych skórek ta współpraca wprowadziła również dwa nowe mityczne przedmioty: Hollow Purple i Straw Doll Technique.

Ekskluzywne wydarzenie i darmowe nagrody

Ta aktualizacja przyniosła również nowe wydarzenie o nazwie „Złam klątwę!” „. Jest to miniprzepustka bojowa z zadaniami do wykonania. W ten sposób gracze mogą otrzymać darmowe nagrody kosmetyczne, takie jak zadanie „Find The Force”. Aby szybciej osiągnąć te cele, gracze mają teraz dostęp do dwóch nowych, potężnych mitycznych przedmiotów.

Jak zdobyć technikę Hollow Purple i Straw Doll

Aby zdobyć te mityczne przedmioty, możesz je znaleźć bezpośrednio w świecie gry.Można je zdobyć jako łup luzem lub z przeklętych lam łupów przemierzających wyspę Fortnite. Przedmioty te są bardzo potężne i zadają znaczne obrażenia wrogom. Pusty Purpurowy wystrzeliwuje kulę niszczycielskiej energii, która niszczy otaczające budowle i zadaje obrażenia rozłożone w czasie. Technika Słomkowej Lalki wystrzeliwuje wybuchowe gwoździe z precyzją karabinu snajperskiego, zadając obrażenia obszarowe pobliskim wrogom i budynkom.

Jak znaleźć przeklęte lamy łupów

Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na zdobycie tych mitycznych przedmiotów, szukaj przeklętych lam łupów. Mogą pojawiać się losowo na wyspie. Gdy zauważysz lamę na swojej minimapie lub przed sobą, podejdź do niej i zadawaj jej obrażenia, dopóki nie zostanie pokonana i nie ujawni swojego mitycznego łupu. Są idealnym rozwiązaniem do szybkiego pozyskiwania tych nowych obiektów.

Potężna broń

Technika Hollow Purple i Straw Doll to niezwykle potężne mityczne przedmioty. Mogą zadawać ogromne obrażenia przeciwnikom i niszczyć wrogie konstrukcje w mgnieniu oka. Jednak niektórzy gracze uważają, że ta broń jest mniej skuteczna na dłuższych dystansach. Okazują się jednak groźni w walkach konstrukcyjnych, gdzie mogą wyrządzić poważne szkody budowlom wroga.

Proszę bardzo, teraz wiesz, jak łatwo zdobyć mityczne przedmioty Hollow Purple i Straw Doll Technique w Fortnite. Nie zapomnij sprawdzić naszej strony Fortnite, aby zobaczyć wszystkie najnowsze aktualizacje i zajrzeć do naszych innych przewodników, aby poprawić wrażenia z gry!

Źródło: www.dexerto.com