Zdobądź skórkę Solid Snake w Fortnite

Legendarny Solid Snake pojawi się w Fortnite: oto jak go zdobyć

Właśnie ukazał się nowy rozdział Fortnite, a Solid Snake pojawia się jako dodatkowa skórka przepustki bojowej. Oto jak zdobyć tego legendarnego żołnierza w stylu stealth w nowym sezonie Fortnite.

Jak zdobyć Solid Snake’a w przepustce bojowej Fortnite

Skórka Solid Snake w Fortnite będzie zwykle dołączona do przepustki bojowej i będzie kosztować około 950 V-dolców lub będzie wymagać subskrypcji Fortnite Crew. Niezbędna aktualizacja ostatniego sezonu już się rozpoczęła, więc jest prawdopodobne, że nowy rozdział będzie już dostępny, zanim to przeczytasz. Skórka Solid Snake będzie znajdować się na ścieżce nagród „bonusowych” lub „tajnych”. Aby go zdobyć, będziesz musiał ukończyć dodatkowe zadania i nie można go zdobyć po prostu grając w grę.Ponieważ Snake jest skórką bonusową, będzie ona dostępna dopiero po około miesiącu od rozpoczęcia przepustki bojowej. Dodatkowo po drodze gracze będą musieli ukończyć kilka trudnych wyzwań.

Ile przedmiotów zawiera skórka Solid Snake?

Dla fanów Metal Gear Solid dostępnych będzie kilka odmian skórki Solid Snake. Będzie klasyczny Solid Snake, Old Snake z MGS4, a także podstawowy Solid Snake z goglami noktowizyjnymi. Wygląda jak komicznie mała wersja Metal Gear Mk. II w wersji plecaka, a także skórki broni inspirowane MGS. Dostępny będzie również wariant szybowca i kilofa dla Snake’a.

Obecność Solid Snake’a w Fortnite nie jest obrazą dla serii MGS, ale dowodem na to, że MGS w 2023 roku nadal będzie się wyróżniać. W Fortnite obecnych jest wiele popularnych postaci, od Goku przez Master Chiefa po Patricka Mahomesa, a teraz Petera Griffina z Family Guy. Poza argumentem popularności jedyną fabułą trudniejszą do zrozumienia niż niejasno określona historia Fortnite jest historia MGS, która jest pełna absurdalnych elementów. Quiet oddycha przez jego skórę w MGSV, a Ocelot został opętany przez robotyczne ramię, które dostał w MGS2, więc nie martwmy się absurdalną kreskówkową bitwą królewską.

Źródło: www.bing.com