Zdobądź skórkę Redcap za darmo w Fortnite

Zdobądź skórkę Redcap w Fortnite za darmo

W tym momencie liczba skórek i zestawów dostępnych w Fortnite jest wręcz komiczna. Przy tak dużej liczbie postaci z innych mediów łatwo zapomnieć o niektórych oryginalnych skórkach w grze.Skórka Redcap to jedna z najnowszych wersji, którą możesz nie widzieć tak często, ale nie dlatego, że nie wydaje się fajna. Skórka ta jest całkowicie darmowa, jednakże nie każdy będzie zadał sobie trud, aby dowiedzieć się, jak ją zdobyć. Jeśli chcesz wziąć udział w bitwie jako grzybowy ninja, zanim zniknie, oto sposób, w jaki możesz zdobyć całkowicie darmową skórkę Redcap.

Jak zdobyć skórkę Redcap za darmo

Skórka Redcap, która obejmuje skórkę i inne przedmioty kosmetyczne, takie jak kilof, plecak i spray, jest częścią trzeciego sezonu programu Poleć znajomemu firmy Epic. Jest to program oferujący nagrody za nakłonienie znajomych do gry w Fortnite i wspólnej zabawy. Oto jak to działa.

Zaloguj się na stronie Poleć znajomemu, korzystając ze swojego konta Epic Games.

Zaproś maksymalnie pięciu znajomych do połączenia. Ci znajomi musieli grać mniej niż 2 godziny w Battle Royale lub Zero Build w ciągu ostatnich 30 dni lub być zupełnie nowicjuszami w Fortnite.

Rozpocznij wykonywanie zadań w grze, grając razem.

Zadania i nagrody, które otrzymasz, są następujące:

  • Spray zemsty Redcap’s – nawiąż połączenie
  • Packaging Wild Recap – zagraj w grę z połączonym znajomym
  • Przenośny plecak Portobello – zajmij miejsce w pierwszej 10 drużyn 6 razy z połączonym znajomym
  • Kilof Shiitake Slasher – wyeliminuj 45 przeciwników podczas gry z połączonym przyjacielem
  • Skin Redcap – zdobądź łącznie 50 poziomów między tobą a połączonym przyjacielem

Program Poleć znajomemu ma ograniczenie czasowe. Masz czas tylko do 9 stycznia, aby zdobyć jak najwięcej nagród, zanim wygaśnie i nagrody nie będą już dostępne.

Źródło: www.digitaltrends.com