Zdobądź skórkę LEGO Insiders za darmo w Fortnite

Bezprecedensowa współpraca pomiędzy Fortnite i LEGO

Długo oczekiwana współpraca pomiędzy Fortnite i LEGO obiecuje przenieść grę Battle Royale na zupełnie nowy poziom. Co więcej, oznacza to, że gracze będą mogli otrzymać nową skórkę za darmo. Aby uczcić nadchodzącą współpracę, LEGO ogłosiło, że członkowie usługi Insiders otrzymają nową skórkę Explorer Emile. Mając taką nagrodę do zgarnięcia całkowicie za darmo, możesz zastanawiać się, jak zostać członkiem. Aby Ci pomóc, ten przewodnik wyjaśnia wszystko, co musisz wiedzieć o LEGO Insiders i jak zdobyć tę skórkę Fortnite za darmo już dziś.

Jak zdobyć styl Explorer Emile w Fortnite

Explorer Emile to nowy prezent oferowany przez LEGO. Zdjęcie za pośrednictwem LEGO Aby otrzymać styl Emila Odkrywcy za darmo w Fortnite, musisz utworzyć własne konto LEGO Insiders. Oto cały proces: Najpierw wejdź na Lego.com i zarejestruj się w programie LEGO Insiders. Podczas rejestracji możesz użyć swojego profilu Epic Games jako skrótu, aby uniknąć procesu łączenia. Po rejestracji wybierz opcję „połącz mnie”, aby połączyć nowe konto z Epic Games. Po połączeniu kont Epic Games i LEGO Insiders styl Emila Odkrywcy powinien znaleźć się w Twojej szafce, gdy będzie dostępny jeszcze w tym miesiącu.

Należy pamiętać, że skórka Explorer Emile nie będzie dostępna w Fortnite do czasu pojawienia się trybu LEGO 7 grudnia. Oznacza to, że masz kilka dni na powiązanie wszystkiego w całość, zanim będziesz mógł cieszyć się nową niespodzianką w swojej szafce, gdy stanie się dostępna. LEGO Insiders to usługa internetowa, która oferuje fanom LEGO zniżki i inne nagrody podczas zakupów online lub po prostu uczestniczenia w zajęciach ze znajomymi. Chociaż może to nie być bezpośrednio związane z Fortnite, warto zostać członkiem tylko po to, aby zyskać ten nowy wygląd.

Źródło: dotesports.com