Zdobądź imprezę z pizzą w Fortnite: lokalizacje i rozmieszczenie.

Powrót przedmiotu Pizza Party w Fortnite Rozdział 4 Sezon 4

Fortnite Rozdział 4 Sezon 4 oferuje mnóstwo ciekawych wrażeń, niezależnie od tego, czy korzystasz z granatnika samoprzylepnego na wyspie, czy też maksymalnie wykorzystujesz przepustkę bojową, aby uzyskać dostęp do ekskluzywnych treści, takich jak popularny TikToker Khaby Lame.

Powracając w tym sezonie, będziesz mógł zdobyć pizzę w grze za pomocą przedmiotu Pizza Party, który zapewni znaczne korzyści całemu Twojemu zespołowi. Dodatkowo przedmiot ten przyda się również do wykonania jednego z natychmiastowych zadań w Rozdziale 4 Sezonu 4, ponieważ będziesz musiał „rozstawić Pizzę” w jednej z fortec Thorne’a.

Gdzie znaleźć imprezę z pizzą w Fortnite Rozdział 4 Sezon 4

Najlepszym sposobem na znalezienie pizzy w Fortnite Rozdział 4 Sezon 4 jest udanie się bezpośrednio do Piper Pace, sprzedawcy, który oferuje ją za 100 sztabek złota. Jednakże musisz najpierw osiągnąć poziom 3 tą postacią, wykonując serię natychmiastowych zadań, aby móc kupić u niej ten przedmiot eksploatacyjny.

Postać Piper Pace można znaleźć w pobliżu restauracji Pizza Pit w Slappy Shores. Poniżej zaznaczyliśmy lokalizację Piper Pace na mapie Fortnite:

Co robi Pizza Party w Fortnite

Przedmiot Pizza Party w Fortnite przywraca jednocześnie zdrowie i tarczę. Aby z niego skorzystać, po prostu podejdź i naciśnij przycisk „konsumuj” lub możesz zapisać go w swoim ekwipunku, wybierając zamiast tego „weź”.

Wraz z rozdziałem 4 sezonu 4 przepis na pizzę nieco się zmienił. Teraz części mogą przywrócić 100 tarczy i przywracają maksymalnie 50 zdrowia. Dlatego też, jeśli twoja tarcza została już w pełni przywrócona, możesz rozważyć pozostawienie części akcji swoim członkom drużyny.

Jak zorganizować imprezę z pizzą w Fortnite, rozdział 4, sezon 4

Aby pomyślnie ukończyć wyzwanie „zorganizuj imprezę z pizzą” w Fortnite rozdział 4 sezon 4, po prostu wyląduj na jednym z trzech nowych punktów POI Kado Thorne i wypatruj pizzowych imprez w skrzyniach lub rozrzuconych po ziemi jako łup. Gdy tylko takiego zauważysz, rzuć go na ziemię.

Bądź ostrożny, gdy rzucisz na ziemię imprezę z pizzą, nie będziesz mógł jej odzyskać, więc upewnij się, że rozstawisz ją w najbardziej dogodnym momencie. Upewnij się, że w pobliżu nie ma żadnych przeciwników, gdyż mogą zabrać Ci pizzę.

Obejmuje to wszystko, co musisz wiedzieć o nowej pozycji Pizza Party w Fortnite. Może to znacząco pomóc całemu zespołowi, gdy twoje zdrowie i tarcza są niskie, dlatego warto wyruszyć na poszukiwanie przedmiotu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Fortnite, zapoznaj się z naszymi innymi przewodnikami:

  • Jak wylądować w gorących miejscach w Fortnite
  • Wszystkie cotygodniowe zadania Fortnite
  • Lokalizacje broni egzotycznej w Fortnite
  • Kiedy rozpoczyna się Fortnite Rozdział 4, Sezon 5?
  • Wszystkie dodatki do rzeczywistości Fortnite
  • Co oznacza Syfon w Fortnite
  • Jakie są poziomy kont w Fortnite
  • Najlepsza broń w rankingu w Fortnite

Źródło: www.charlieintel.com