Zdobądź i użyj Grapple Glove w Fortnite OG

Rękawica Grapple: nowe narzędzie mobilności w Fortnite OG

Rękawica Grapple to narzędzie ułatwiające mobilność dodane do Fortnite podczas Rozdziału 3 Sezonu 3. Początkowo nie miało zostać uwzględnione w sezonie OG Fortnite, ale ostatecznie twórcy podjęli decyzję o jego dodaniu. Jednak zdobycie rękawicy Grapple Glove w Fortnite OG jest znacznie trudniejsze niż w poprzednich sezonach. Posiada 30 ładunków w trybie rankingowym i normalnym, tak jak poprzednio.

Gdzie znaleźć rękawicę chwytającą w Fortnite OG

Znalezienie Rękawicy Grapple w Fortnite OG jest procesem znacznie bardziej złożonym i żmudnym niż wcześniej. Wydaje się nawet, że wysiłek nie jest wart bólu. W obliczu takich trudności niewielu graczom udaje się zdobyć Rękawicę Chwytaka. Jeśli uda Ci się go zdobyć, będziesz o krok przed innymi i znacznie bardziej mobilny.

Aby znaleźć Rękawicę Chwytaka w Fortnite OG, musisz znaleźć Spotkanie Szczeliny. W tym miejscu zobaczysz różową chatkę i NPC przed nią. W środku znajduje się również różowe pudełko, po otwarciu którego będziesz mógł zdobyć rękawicę Grapple Glove w Fortnite OG. Istnieje 100% szans, że tą metodą zdobędziesz Rękawicę Chwytaka.

Należy jednak pamiętać, że te spotkania w szczelinie odbywają się w całkowicie losowych lokalizacjach; nie mają stałego stanowiska. Musisz je zatem odnajdywać poruszając się po mapie. Inną metodą znalezienia Rękawicy Chwytaka są zrzuty zaopatrzenia. Masz 40% szans na znalezienie Rękawicy Chwytaka w zrzutach zaopatrzenia.

Jak korzystać z rękawicy Grapple w Fortnite OG

Rękawica Grapple umożliwia walkę w burzy lub w jej pobliżu i ucieczkę w bezpieczne miejsce natychmiast po pokonaniu przeciwników w Fortnite. Dodatkowo, gdy wpadniesz w zamieszanie, możesz łatwo zmienić swoją pozycję i przenieść się w korzystniejsze miejsce dzięki rękawicy Grapple Glove w Fortnite OG.

Rękawica chwytakowa jest podobna w użyciu do sprzętu ODM i strzelanek sieciowych, ale jest nieco cięższa. Próba wspinania się po budynkach za pomocą rękawicy chwytaka jest niezwykle trudna, w przeciwieństwie do sprzętu ODM. Rzeczywiście, gdy dotrzesz do krawędzi dachu, postać odrzuci się do tyłu, co utrudnia wylądowanie na dachu.

Źródło: thenerdstash.com