Zdobądź granatnik samoprzylepny w Fortnite

Fortnite Rozdział 4 Sezon 4 w dalszym ciągu dodaje zawartość do popularnej gry Battle Royale, a gracze mogą teraz zdobyć zupełnie nową broń. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o granatniku samoprzylepnym, w tym o tym, jak zdobyć go w Fortnite.

Co to jest granatnik samoprzylepny w Fortnite?

Granatnik samoprzylepny to nowa broń w Fortnite, która wystrzeliwuje pociski przyklejające się do powierzchni. Według oficjalnych informacji o łatce pociski te „eksplodują z krótkim opóźnieniem, zadając obrażenia pobliskim wrogom i budowlom”. »

Ponieważ granaty zostały odsunięte na bok na początku rozdziału 4 sezonu 4, granatnik samoprzylepny jest najlepszą opcją dla graczy, którzy chcą wysadzać rzeczy i innych graczy. Jest to także świetna broń do niszczenia osłabionych ścian wokół sejfów odnajdywanych w legowiskach Kado Thorne’a, więc miej to na uwadze.

Gdzie znaleźć granatnik samoprzylepny w Fortnite Rozdział 4 Sezon 4

Na szczęście dla graczy Fortnite granatnik samoprzylepny można znaleźć w skrzyniach, skrzyniach holograficznych, torbach z napadami, latających dronach lub po zdobyciu punktu przejęcia.

Torby napadowe zostały wprowadzone w Rozdziale 4 Sezonu 4 i można je znaleźć głównie w Sanguine Suites, Eclipsed Estate i Relentless Retreat, czyli trzech nowych lokalizacjach. Z drugiej strony latające drony zaopatrzeniowe można znaleźć w gorących punktach. Będziesz musiał sprawdzić, które gorące punkty są dostępne w każdym meczu, w którym grasz. Dodatkowo punkty kontrolne można znaleźć w większości wymienionych lokalizacji, a my mamy przewodnik, który pomoże Ci je znaleźć.

Na koniec możesz sprawdzić poniższą mapę, aby dowiedzieć się, gdzie znajdują się holograficzne skrzynie w Rozdziale 4 Sezonu 4.

Pamiętaj, że nie w każdej holograficznej skrzyni znajdziesz granatnik samoprzylepny, ponieważ jego zawartość zmienia się z każdym meczem.

To wszystko, co musisz wiedzieć o granatniku samoprzylepnym. Aby uzyskać więcej treści związanych z Fortnite, zapoznaj się z innymi naszymi przewodnikami:

Wszystkie cotygodniowe zadania Fortnite | Kiedy rozpoczyna się sezon 5 Fortnite Rozdział 4? | Wszystkie ulepszenia rzeczywistości Fortnite | Co oznacza Syfon w Fortnite? | Jakie są poziomy kont w Fortnite? | Najlepsze klawisze i ustawienia Fortnite dla myszy i klawiatury | Najlepsze ustawienia kontrolera Fortnite

Źródło: www.charlieintel.com