Zdobądź emotkę „Kłamca” Ice Spice w Fortnite!

Chcesz dodać trochę stylu i pikanterii swoim rozgrywkom w Fortnite? Odkryj nową emotkę „Boy’s a Liar” dodaną właśnie do sklepu z przedmiotami w grze. Zainspirowana hitem „Boy’s a Liar Pt. 2” rapera Ice Spice i piosenkarki PinkPantheress, ta emotka pozwoli Ci tańczyć do chwytliwego rytmu tej piosenki. W tym artykule przeprowadzimy Cię przez proces zdobywania emotki „Chłopiec jest kłamcą”, dzięki czemu będziesz mógł tańczyć do zwycięstwa w Rozdziale 4 Sezonu 4.

Emotka „Chłopiec kłamie”: hołd dla muzycznych talentów Ice Spice i PinkPantheress

Ta emotka opiera się na kultowej piosence „Boy’s a Liar Pt. 2”, która odniosła ogromny sukces dzięki chwytliwym bitom i chwytliwym tekstom. Ice Spice i PinkPantheress współpracowały, aby stworzyć hit, który spodobał się fanom na całym świecie. Teraz gracze Fortnite mają okazję zatańczyć w grze do tego hitowego utworu.

Cena i dostępność emotki „Chłopiec kłamie” w Fortnite

Od rozdziału 4 sezonu 4 emotka „Chłopiec kłamie” jest dostępna w sklepie z przedmiotami Fortnite. Aby odblokować tę emotkę i zacząć rozświetlać wirtualne pole bitwy, będziesz musiał wydać 500 V-dolców. V-dolce to waluta w grze, którą można kupić za prawdziwe pieniądze lub zdobyć w trybie „Ratowanie Świata”, przepustce bojowej i różnych wyzwaniach w grze. Oto jak kupić emotkę:

1. Uruchom Fortnite: Otwórz grę Fortnite na swojej ulubionej platformie do gier.

2. Uzyskaj dostęp do sklepu z przedmiotami: Z menu głównego wybierz opcję „Sklep z przedmiotami”.

3. Znajdź emotkę „Chłopiec kłamie”: Przeglądaj przedmioty dostępne w sklepie z przedmiotami. Emotka „Chłopiec kłamie” powinna znajdować się wśród codziennych lub cotygodniowych ofert.

4. Kup emotkę: Gdy znajdziesz emotkę, kliknij ją, a pojawi się okno z pytaniem, czy chcesz ją kupić. Potwierdź zakup, a emotka zostanie dodana do Twojej kolekcji.

Emotka „Chłopiec kłamie”: dodaj stylu swojej kolekcji Fortnite

Emotka „Chłopiec kłamie” w Fortnite to nie tylko zabawny dodatek do Twojej kolekcji przedmiotów, ale także ukłon w stronę muzycznych talentów Ice Spice i PinkPantheress. Dzięki chwytliwym ruchom tanecznym i żywej muzyce ta emotka jest obowiązkowa dla fanów Fortnite. Wykonując proste kroki opisane w tym artykule, będziesz mógł dodać tę emotkę do swojej kolekcji i pochwalić się swoimi umiejętnościami tanecznymi na wirtualnym polu bitwy.

Gdybyś przeoczył:

Źródło: Firstsportz.com