Zdobądź Dezintegrator Tarczy EMP w Fortnite.

Fortnite wprowadził nowy przedmiot z poprawką błędu w Rozdziale 4 Sezonu 4 i jest to długo oczekiwany Łamacz Tarczy EMP, który można zobaczyć w zwiastunie kinowym najnowszego sezonu. Pomimo nagłego wypuszczenia tego przedmiotu, jest on bardzo łatwo dostępny w grze. Oto przydatny poradnik jak go zdobyć.

Broń miotana: ekscytująca funkcja

Stale rozwijająca się gra typu Battle Royale Fortnite regularnie dodaje nowe funkcje rozgrywki, dzięki czemu rozgrywka jest jeszcze ciekawsza. Broń miotana to jedna z najbardziej ekscytujących funkcji, które społeczność uwielbia. Dodanie tych przedmiotów sprawiło, że pole bitwy Fortnite stało się bardziej strategiczne, nieprzewidywalne i chaotyczne, zamieniając je w prawdziwy plac zabaw dla graczy. Nie możesz po prostu niczego wyrzucić i mieć nadzieję, że zadziała z tymi wyrzuconymi rzeczami.

Broń miotana jest najskuteczniejsza, gdy używa się jej zgodnie z prawami fizyki, co oznacza, że ​​gracze muszą nauczyć się dokładnie oceniać odległość, kąt i czas, aby trafić w cel.

Łamacz Tarczy EMP: granat dezaktywujący

Narzędzie EMP Shield Breaker firmy Epic Games po rzuceniu wyłącza tarcze wroga i wszystkie pobliskie urządzenia elektroniczne. W Rozdziale 4 Sezonu 4 gracze mogą przeprowadzać napady na wyspę za pomocą nowych przedmiotów do rzucania, takich jak Wieżyczka Biznesowa oraz powrót Granatów Uderzeniowych i Zdalnych Materiałów Wybuchowych. Jednak w ramach poprawki błędu długo oczekiwany granat EMP Shieldbreaker został wreszcie dodany do łupów.

Jak zdobyć Łamacz Tarczy EMP w Fortnite Rozdział 4 Sezon 4

Łamacz tarcz EMP to nowy przedmiot do rzucania, dodany na wyspę Fortnite 5 września 2023 r. jako naprawa błędu w sezonie 4 rozdziału 4. Po rzuceniu przedmiot emituje zakłócający wybuch EMP przy uderzeniu, który uszkadza tarcze i tymczasowo wyłącza pobliskie urządzenia elektroniczne.

Przedmioty do rzucania bez problemu odnajdziesz w jednym z sejfów na wyspie. Łamacz tarcz EMP często można znaleźć w pojemnikach, takich jak skrzynie z łupami i torby z napadami. Przedmiot ten można jednak łatwo odnaleźć w jednym z sejfów na wyspie lub istnieje duże prawdopodobieństwo, że znajdzie się w torbie napadowej na jednej z posiadłości Thorne’a.

Granat ten wyłącza urządzenia elektroniczne, takie jak siatki laserowe, wieżyczki obronne, kamery bezpieczeństwa, wieżyczki biznesowe, pojazdy, automaty sprzedające, drony z gorącymi punktami i bańki tarczowe. Dotknięte urządzenia zostają wyłączone na 25 sekund, a przedmiot zadaje także 70 obrażeń tarczom wrogów.

Ponieważ EMP Shieldbreaker był pokazywany na żywo w aktualnościach, wygląda na to, że Epic Games nie aktywowało go jeszcze w grze, jednak doniesienia o licznych przeciekach wskazują, że przedmiot wkrótce zostanie wydany.

Wniosek

To wszystko, to wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak zdobyć Łamacz Tarczy EMP w Fortnite Rozdział 4 Sezon 4. Pamiętaj, aby sprawdzić naszą stronę Fortnite, aby uzyskać najnowsze aktualizacje i zapoznać się z innymi przewodnikami poniżej.

Źródło: www.bing.com