Zdobądź darmowe skórki Fortnite w listopadzie 2023 r

Dowiedz się, jak zdobyć skórki Fortnite za darmo, korzystając z naszych porad i wskazówek!

Szczegóły dotyczące dostępnych skórek

Szukasz legalnego sposobu na zdobycie skórek Fortnite za darmo? A może chcesz poznać ich dostępność w rozdziale OG sezonu 4? Wszystkie informacje na temat ich dostępności i możliwości zdobycia mamy już w listopadzie 2023 roku.

Aktualne darmowe skórki

Obecnie w Fortnite dostępne są dwie darmowe skórki, które gracze mogą zdobyć. Zestaw kosmetyczny „Velocity Chic” zawiera skórkę Runway Racer i można ją odblokować, wykonując określone zadania.

Dodatkowo skórka Redcap jest dostępna jako bezpłatna nagroda dla graczy, którzy biorą udział w wydarzeniu „Poleć znajomemu 3.0”. Po prostu zarejestruj się na stronie wydarzenia i wykonaj zadania ze znajomym, aby zdobyć skórkę i inne nagrody.

Jak zdobyć darmowe skiny

Istnieją różne metody zdobywania darmowych skórek w Fortnite, ale w większości przypadków trzeba włożyć w to trochę wysiłku, na przykład otworzyć określoną liczbę prezentów podczas Winterfestu lub ukończyć wyzwania związane z wydarzeniami.

Od czasu do czasu Epic Games będzie organizować turnieje tematyczne dla postaci typu crossover, takich jak Beast Boy czy The Flash, wraz ze skórkami z serii ICON dla streamerów takich jak Chica, podczas których najwyżej sklasyfikowani gracze mogą otrzymać skórkę za darmo przed jej sprzedażą w sklepie.

Kody na darmowe skórki w Fortnite są niezwykle rzadkie i zwykle dzieje się tak tylko w przypadku rozdań w mediach społecznościowych. Zachowaj ostrożność podczas wyszukiwania bezpłatnych kodów w Internecie, ponieważ istnieje wiele potencjalnych oszustw.

Inne sposoby zdobywania skórek

Chociaż nie jest to technicznie bezpłatne, gracze, którzy subskrybują Fortnite Crew, będą co miesiąc otrzymywać nagrody, w tym nową skórkę i pasujące elementy kosmetyczne. Za około 11,99 USD miesięcznie gracze mogą uzyskać dostęp do wszystkich tych nagród.

Subskrypcja Fortnite Crew zapewnia także dostęp do Przepustki Bitewnej, która zawiera liczne skórki do odblokowania w miarę gromadzenia PD. Obecny karnet bojowy obejmuje Doktora Strange i kilka innych skórek.

Wniosek

To wszystko, co musisz wiedzieć o zdobywaniu darmowych skórek w Fortnite! Sprawdź nasze inne przewodniki, aby dowiedzieć się więcej o grze.

Źródło: www.bing.com