Zdobądź darmową skórkę LEGO Explorer Emilie w Fortnite

Jak zdobyć skórkę Lego Explorer Emilie za darmo w Fortnite?

Wraz z premierą Rozdziału Piątego Fortnite daje graczom możliwość zdobycia zupełnie nowej skórki za darmo. Explorer Emilie to zupełnie nowa postać i kiedy gracze ją odblokują, otrzymają zarówno jej normalną formę, jak i formę Lego.

Jak połączyć konta Lego Insider i Epic?

Aby zdobyć skórkę, po prostu połącz swoje konto Lego Insiders z kontem Epic, a 7 grudnia 2023 r. nowa skórka pojawi się w Twojej szafce wraz z premierą nowej zawartości Lego w grze. Jeśli nie jesteś pewien, czy wiesz, jak to zrobić, wyjaśnimy ci wszystko tutaj.

Zarejestruj się lub zaloguj na konto Lego Insiders

Najpierw chcesz zarejestrować się lub zalogować na konto Lego Insiders za pośrednictwem strony internetowej Lego. To całkowicie darmowe!

Lego Insiders to bezpłatny program lojalnościowy oferujący nagrody i oferty specjalne wszystkim, którzy się zarejestrują. Aby się zarejestrować, musisz mieć adres e-mail i mieć ukończone 18 lat.

Zaloguj się na swoje konto Epic i połącz oba konta

Zaloguj się na swoje konto Epic, przejdź do ustawień konta i wybierz „Aplikacje i konta”. Wybierz konto Lego i połącz je.

Kiedy już to zrobisz, jedyne, co musisz zrobić, to poczekać do 7 grudnia, aby otrzymać nową skórkę!

Jak długo trwa promocja darmowej skórki Emilie?

Nie ujawniono, jak długo potrwa promocja darmowej skórki Emilie, dlatego najlepiej połączyć konta jak najszybciej, aby nie przegapić tej okazji.

Jeśli chcesz wyglądać najfajniej, korzystając z jednej z setek broni w Fortnite, zdecydowanie użyj tych kilofów!

Źródło: www.thegamer.com