Zbroja Destiny 2 Fortnite pojawiła się w sklepie Eververse, ale możesz ją zdobyć za darmo dzięki Jasnemu Pyłu i odrobinie cierpliwości


Zbroja Destiny 2 Fortnite pojawiła się w sklepie Eververse, ale możesz ją zdobyć za darmo dzięki Jasnemu Pyłu i odrobinie cierpliwości. Zbiegając się z dołączeniem Destiny 2 do Epic Games Store, crossover Fortnite x Destiny 2 przyniósł trzy skórki Fortnite do Destiny 2 jako ozdoby zbroi podczas Season of Plunder. Możesz wydać prawdziwe pieniądze na Srebro, aby zapłacić za te zestawy, lub użyć ciężko zarobionego Jasnego Pyłu, aby zapłacić za poszczególne elementy zbroi w trakcie sezonu, zdobywając je za darmo!

Co ciekawe, podczas gdy wiele postaci z gier wideo pojawiło się w Fortnite – na przykład postacie z Destiny w Fortnite – po raz pierwszy skórki Fortnite pojawiły się w innej grze! Łowcy mogą zdobyć zestaw zbroi Wieczna Zemsta, inspirowany skórką Oblivion Fortnite. Tytani mogą założyć zbroję Czarnego Rycerza za pomocą zestawu Knightly Noire. Wreszcie, Czarnoksiężnicy mogą przebierać się za Drift z Fortnite z zestawem Painted Kitsune. Wszystko, co musisz wiedzieć o zdobyciu zbroi Fortnite za darmo w Destiny 2, znajduje się poniżej.

Jak zdobyć zbroję Fortnite w Destiny 2 za darmo?

(Zdjęcie: © Bungie)

Możesz kupić wszystkie trzy z tych zestawów do personalizacji zbroi Fortnite dla swoich Strażników w sklepie Eververse za pomocą Jasnego pyłu, który jest walutą, którą można zarobić za darmo – w przeciwieństwie do srebra nie będziesz musiał płacić za to prawdziwych pieniędzy. Aby kupić zbroję Fortnite za jasny pył, odwiedź sekcję Jasny pył w sklepie Eververse po każdym cotygodniowym resecie Destiny 2 we właściwych tygodniach. Oto, kiedy możesz spodziewać się zbroi Fortnite w Destiny 2, gdzie każdy element zbroi kosztuje 1600 jasnego pyłu:

Tydzień 4: Ramiona (Uchwyty Wiecznej Zemsty, Rękawice Rycerskiego Noire, Malowane Rękawice Kitsune)

Tydzień 6: Nogi (Wieczne Kroki Zemsty, Rycerskie Nagolenniki Noire, Malowane Buty Kitsune)

Tydzień 8: Przedmioty klasowe (Płaszcz Wiecznej Zemsty, Rycerski Znak Noire, Malowana Więź Kitsune)

Tydzień 12: Kaski (Hełm Wiecznej Zemsty, Hełm Rycerskiego Noire, Malowany Kaptur Kitsune)

Tydzień 14: Skrzynie (Kamizelka Wiecznej Zemsty, Talerz Rycerskiego Noire, Malowane Szaty Kitsune)

Pełny zestaw zbroi Destiny 2 Fortnite kosztuje 8000 Jasnego Pyłu, więc zdobycie wszystkich trzech przywróci 24 000 Jasnego Pyłu, co jest… dużo. Jeśli potrzebujesz jasnego pyłu, upewnij się, że wykonujesz jak najwięcej codziennych powtarzalnych zleceń, ukończ cotygodniowe wyzwania sprzedawcy, które nagradzają jasny pył, i ukończ wszystkie tygodniowe wyzwania sezonowe, które również nagradzają jasny pył. Możesz sprawdzić, co jeszcze jest w sklepie Eververse każdego tygodnia, patrząc na ten kalendarz Eververse (otwiera się w nowej karcie) z TodayInDestiny.

Pakiet zbroi Destiny 2 Fortnite Warlock Painted Kitsune

(Źródło zdjęcia: Bungie)

Chociaż, nawet jeśli zbierzesz tylko kilka elementów zbroi za pomocą Jasnego Pyłu, pakiety Srebra będą tańsze w zależności od tego, ile elementów zbroi już posiadasz, pozwalając i tak zaoszczędzić trochę pieniędzy na Srebrze. Wszystkie trzy zestawy są obecnie w sprzedaży w sklepie Destiny 2 Eververse za 1600 szt. Srebra, ale wkrótce wzrosną do 2000 szt. Srebra, co stanowi 16,79 GBP / 19,99 USD za Srebro, a jeśli chcesz wszystkie trzy zestawy za Srebro, będziesz wydając około 50 GBP / 60 USD.

Pamiętaj, że po sezonie plądrowania te zestawy pancerzy Fortnite nie będą dostępne do kupienia za srebro, dopóki nie pojawią się w archiwum Eververse w sezonie 20, czyli w momencie premiery Destiny 2 Lightfall. Istnieje jednak szansa, że ​​część zbroi pojawi się w sklepie Eververse w dowolnym momencie w przyszłości.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6308e6fd0d03464d834f1bd8c2dca553&url=https%3A%2F%2Fwww.gamesradar.com%2Fdestiny-2-fortnite-armor-free-ornaments%2F&c=17348697035365654542&mkt=fr-fr