Zapowiedź METALLICA na ekskluzywny koncert w Fortnite, potwierdzony przez Epic Games

Koncert Metalliki w Fortnite z perspektywy

Plotki o współpracy Fortnite i Metallica

Możliwość koncertu Metalicca w słynnej grze wideo Fortnite obecnie dużo się o tym mówi. Fortnite wyróżnia się współpracą ze znanymi artystami i zespołami w zakresie wydarzeń i skórek w grach, co wywołało duże zainteresowanie potencjalnym udziałem Metalliki. Jak doniosła reporterka Fortnite Shiina, fan odkrył wskazówki w pliku tekstowym, znajdującym się za kulisami Fortnite. Ten fragment tekstu wydaje się potwierdzać możliwość zorganizowania koncertu Metalliki w którymś momencie bieżącego Rozdziału 5, Sezonu 3 Fortnite. Sezon rozpoczął się 24 maja, a zakończy 16 sierpnia.

Metallica już obecna w Fortnite

Metallica pojawiała się już w Fortnite. Od 2022 roku fani mają możliwość zakupu emotki „Władca marionetek”. Twórcy zapowiedzieli także, że ta kultowa piosenka zostanie włączona do Fortnite Festival, ekskluzywnej gry rytmicznej podobnej do Rock Band i Guitar Hero. Festiwal Fortnite gościł już w przeszłości kilku headlinerów, takich jak Lady Gaga, The Weeknd, a obecnie Billie Eilish. Metallica mogłaby potencjalnie dołączyć do tego prestiżowego składu jako najnowszy nabytek.

Bądź na bieżąco z oficjalnymi kanałami Epic Games i monitoruj aktualizacje Fortnite, aby uzyskać potencjalne potwierdzenie tej współpracy.

Źródło: metaladdicts.com