Zaoszczędź 50 USD na tej specjalnej edycji konsoli Fortnite XBOX


Gracze, słuchajcie! Niezależnie od tego, czy jesteś oddanym fanem Fortnite, czy po prostu kochasz wszystkie rzeczy związane z XBOX, tego pakietu w specjalnej edycji nie można przegapić. Zestaw konsoli XBOX One S 1 TB Fortnite Battle Royale Special Edition zawiera wszystko, czego potrzebujesz do grania — w tym upragnioną fioletową konsolę XBOX i kontroler.

Chociaż pieczęć producenta opakowania detalicznego została otwarta na tych modelach, możesz mieć pewność, że system i akcesoria są nowe i nigdy nie były używane, a wszystkie oryginalne elementy w środku są uwzględnione, ponieważ otrzymasz 10% zniżki. Wszystko to i więcej może być Twoje za jedyne 449,99 $, jeśli będziesz działać szybko — zaoszczędzisz 50 $!

Ten pakiet gier jest przeznaczony nie tylko dla fanów Fortnite. Chociaż miłośnicy Fortnite będą zachwyceni zestawem kosmetycznym Dark Vertex, który zawiera legendarny strój, epicki szybowiec i rzadki topór oraz 2000 V-dolców, nie musisz być częścią fenomenu Fortnite, aby cieszyć się grą system.

Kup Teraz

Unikalna, fioletowa konsola XBOX One S z gradientem wyróżnia Twój system do gier na tle innych użytkowników XBOX. Do tego dołączony jest fioletowy kontroler bezprzewodowy XBOX, kontynuujący wyjątkowy trend w limitowanej edycji. Możesz wskoczyć do intensywnej walki PVP, grać w minigry w Fortnite Creative lub inne gry, a wszystko to w XBOX Live, która jest najszybszą i najbardziej niezawodną siecią gier na świecie.

Z 4,8 gwiazdkami na Amazon, ten pakiet w specjalnej edycji jest uwielbiany przez innych graczy. Jeden zadowolony klient napisał: „ZBIERZ TEN ZESTAW!!!!! Robi wszystko, co w jego mocy [sic] powinien zrobić i wygląda niesamowicie podczas robienia tego. Byłem zdumiony, kiedy wyjąłem go z pudełka. Fioletowy przechodzi od imponującego jasnego do bardzo głębokiego odcienia od lewej do prawej. 1 TB pamięci to dużo na początek. A odtwarzanie Blu-ray wygląda świetnie”.

Nie zwlekaj! Kup wyjątkowy pakiet konsoli XBOX One S 1 TB Fortnite Battle Royale Special Edition już dziś za jedyne 449,99 USD przez ograniczony czas.



Source : https://nypost.com/2021/10/23/save-50-on-this-special-edition-fortnite-xbox-console/