Odbierz opaskę Coruscant’s Pride w Fortnite na Discordzie

Fortnite oferuje wyjątkowe kosmetyki w ramach tegorocznych obchodów Gwiezdnych Wojen

Gra Fortnite Battle Royale oferuje graczom możliwość zdobycia wyjątkowej opaski Coruscant’s Pride Wrap na swoją broń, w ramach tegorocznych obchodów Gwiezdnych Wojen. Wystarczy, że wykonasz jedną z dwóch metod za pomocą aplikacji do czatu Discord.

Jak odebrać opakowanie Coruscant Pride w Fortnite

Po pierwsze, musisz założyć konto Discord, jeśli jeszcze go nie posiadasz, oraz pobrać i zainstalować aplikację komputerową ze strony internetowej Discord. Pamiętaj, że musisz mieć co najmniej 13 lat, aby to zrobić i kwalifikować się do Wrap.

Gdy to zrobisz, będziesz musiał przejść do aplikacji komputerowej Discord i ustawień użytkownika, a następnie w sekcji Prywatność i bezpieczeństwo upewnij się, że zaznaczono opcję „Użyj danych, aby dostosować moje wrażenia z Discord”, a także Zaznaczono również opcję „Nagrody w grze (czyli łupy)”, aby upewnić się, że kwalifikujesz się do nagrody.

W takim razie masz dwie metody do wyboru, aby zdobyć opaskę:

Opcja pierwsza – przesyłanie strumieniowe udostępniania ekranu na Discordzie

Najłatwiejszą metodą jest streamowanie gry na Discordzie. Po prostu wejdź na dowolny serwer, który umożliwia udostępnianie ekranu – uruchom Fortnite, a następnie w aplikacji komputerowej Discord dołącz do kanału głosowego i wybierz przycisk Rozpocznij transmisję na żywo. Musisz jednak upewnić się, że co najmniej jedna osoba jest z Tobą w kanale głosowym. Przynajmniej tak długo, jak cię obserwują 15 minut – powinieneś otrzymać powiadomienie w Discord informujące o zdobyciu nagrody i dające możliwość wykorzystania. Zrób to, a zostaniesz przekierowany na stronę, na której możesz połączyć swoje konto Discord z kontem Epic – a opakowanie zostanie dodane do Twojej szafki, gotowe do następnego uruchomienia gry.

Opcja druga – Ukończ zadanie Find the Force Discord

Druga metoda jest nieco bardziej skomplikowana, ale jeśli nie masz ochoty przesyłać strumieniowo gry znajomym (lub Twój internet tego nie wytrzyma) – jest inny sposób na opisanie. Najpierw musisz dołączyć do jednego z oficjalnych kanałów Fortnite na Discordzie – poniżej znajdziesz listę w różnych językach. Po dołączeniu do odpowiedniego serwera chcesz dołączyć do kanału #find-the-force (lub równoważnej nazwy w twoim języku), a na tym kanale powinien znajdować się bot. Wejdź w interakcję ze wspomnianym botem, a otrzymasz link umożliwiający połączenie konta Epic Games z kontem Discord. Otrzymasz wtedy dwa zadania do wykonania – jedno na serwerze Discord, a drugie w grze. Te dwa zadania są następujące:

  • Dotrzyj do pierwszej dziesiątki w dowolnym trybie Fortnite Battle Royale lub trybie Zero Build
  • Spędź 15 minut na czacie głosowym w Discord w dowolnym kanale głosowym na serwerze Discord z zainstalowanym Find the Force Discord Quest Bot. (Nie martw się, jeśli nie lubisz mówić, ponieważ czas nadal będzie się liczył, nawet jeśli jesteś wyciszony).

Gdy wykonasz te dwa zadania, w twojej szafce czeka na ciebie opaska dumy z Coruscant. Jak wspomniano wcześniej, masz czas do 22 maja 2023 r., aby wykonać te zadania i odebrać opakowanie.

W Fortnite czeka na Ciebie o wiele więcej dobroci Gwiezdnych Wojen dzięki najnowszej aktualizacji 24.40.

Videogamer.com jest obsługiwany przez czytelników. Kiedy kupujesz za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską. Dowiedz się więcej / Obrazy z Amazon Product Advertising API / Ostatnia aktualizacja 2023-05-02

Źródło:

Fortnite Find the Force Discord quest – how to get the Coruscant’s Pride Wrap