Zadania Delta One w Fortnite Rozdział 3 i jak je wykonać


Fortnite Battle Pass aktualizuje się co sezon i zapewnia graczom nowe wyzwania. W ramach najnowszej aktualizacji Epic Games wprowadziło zadanie Delta One w Fortnite Chapter 3. Zadanie Fortnite Delta One opiera się na serii gier wideo o nazwie Gears of War. Ukończenie zadania Fortnite Delta One nagrodzi graczy nowymi kosmetykami Delta One, w tym sprayem i XP.

Podczas gdy niektóre z zadań Fortnite Delta One są częścią regularnej gry, inne wymagają od graczy odwiedzenia określonych miejsc na mapie. W Fortnite jest w sumie pięć zadań Delta One. Są to: zbieranie znaczników COG (3 kredyty), kucanie za barierą (jeden kredyt), zadawanie przeciwnikowi obrażeń w walce wręcz (jeden kredyt), zadawanie obrażeń ze strzelby przeciwnikowi (jeden kredyt) oraz zbieranie Thrashball Memorabilia (jeden kredyt). Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak wykonać delta jeden quest w Fortnite.

Jak wykonać delta jeden quest w Fortnite?

  • Zbieraj tagi COG: Na nowej mapie Fortnite znajduje się łącznie 10 tagów COG, a aby ukończyć zadanie Delta One, gracz musi zebrać trzy z nich. Aby zdobyć trzy w krótszym czasie, gracz musi zebrać dwa znaczniki COG z miejsca oznaczonego w The Daily Bugle. Inne lokalizacje, które mają tag COG, to The Sanctuary, The Joneses i Rocky Reels.
  • Kucnij za barierą: Na całej mapie znajdują się bariery z logo Gears of War. Aby ukończyć to zadanie, gracz musi jedynie podejść do jednej z tych barier i przykucnąć za nią. Dla porównania, bariery są obecne w Greasy Grove, Condo Canyon, Coney Crossroads, Sleepy Sound i innych.
  • Zadaj przeciwnikowi obrażenia w walce wręcz: To zadanie Delta One można ukończyć w odpowiednim czasie gry. Aby zranić innego gracza atakiem wręcz, gracz może najpierw zaatakować bronią, a następnie zakończyć walkę bronią białą.
  • Zadaj przeciwnikowi obrażenia ze strzelby: Aby ukończyć to zadanie, gracz musi zadać obrażenia innemu graczowi za pomocą strzelby. Znajdź strzelbę i załóż ją podczas plądrowania i walcz na bliskim dystansie z przeciwnikiem, aby zadać obrażenia strzelbą.
  • Zbieraj pamiątki związane z thrashballem: znajdują się one na środku mapy. Lądowanie tutaj umożliwi graczom zebranie wszystkich trzech pamiątek, w tym plakatu Thrashball, Thrashball i Foam Finger.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=7B8D88812ACF4AB684782E6AA6790FD7&url=https%3A%2F%2Fwww.republicworld.com%2Ftechnology-news%2Fgaming%2Ffortnite-delta-one-quest-in-fortnite-chapter-3-and-how-to-complete-them.html&c=5901873264776185361&mkt=fr-fr